TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
"Het ‘bekend zijn’ dat erbij komt kijken, vind ik niet per se leuk. Dat is meer een noodzakelijk kwaad om de zalen vol te krijgen", zegt de zangeres tegen De Telegraaf. "Ik kan me vaak nog een beetje verstoppen als ik dat wil. Maar wereldberoemd zou ik nooit willen zijn. Dat lijkt me vreselijk."
Ellen is een zeer veelzijdig muzikant die nog altijd volle zalen trekt. Toch ziet ze ook de keerzijde ervan, vertelt ze tegen de journalist in haar woonboot. "Voor het woord BN’er schaam ik me zelfs een beetje. Wat behelst dat eigenlijk? Ik ben gewoon Ellen. Bekend ben ik alleen in de ogen van anderen."
In mei dit jaar kwam er een enorme dreun toen er voor de derde keer kanker werd geconstateerd bij de zangers. In het interview geeft ze een update over de situatie. "Gelukkig ziet het ernaar uit dat we er vroeg bij zijn geweest. De operatie heb ik inmiddels achter de rug en het herstel gaat hartstikke goed. Ik heb er dus vertrouwen in dat alles ook dit keer goed komt, maar het zijn wel van die momenten waarop ik even twijfel aan alles."
Diederik uit De Bondgenoten: 'Anouk wil geen vrienden met me zijn'
11:27De Bondgenoten krijgt langere aflevering op Tweede Kerstdag
10:57De kerstfilm van Eén Grote Familie verschijnt ook op televisie (en wel op deze datum)
10:43Harry Potter kijken tijdens de kerstvakantie 2026? Dat kan!
10:00Marlijn Weerdenburg droomt van deelname aan dit tv-programma: 'Ik zou ja roepen'