TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Erica Meiland is overladen met steunbetuigingen nadat haar moeder twee weken geleden overleed. Ze bedankt de mensen hier nu voor via social media door middel van een indrukwekkende foto.
Op Instagram plaatst de realityster een foto van zichzelf met de vele kaarten die zij heeft ontvangen. "Lieve mensen, dank jullie wel voor alle liefdevolle kaarten, mails en berichtjes!"
Op 5 juli maakte Erica bekend dat haar moeder Jenny Renkema-Hof op 93-jarige leeftijd was overleden. Zij overleed al op 30 juni, maar de familie Meiland besloot het nieuws pas na de uitvaart naar buiten te brengen, zodat zij in alle rust afscheid van haar konden nemen.
Lees ook: Chateau Meiland krijgt een nieuw seizoen
In hun podcast Wat Goeeed! brachten Erica en Martien al een mooi eerbetoon aan hun overleden (schoon)moeder door geheel in stijl op haar te proosten. Daarnaast vertelde Martien over de eerste ontmoeting met Jenny. "Dat was gelijk goed, zo leuk en gezellig!" De realitysterren besloten ook om samen nog eens terug te gaan naar de Franse camping waar de ouders van Erica vroeger altijd hun vakanties doorbrachten. "Dat is wel leuk (...) Daar gaan we even herinneringen ophalen", aldus Erica.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond