TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In hun pasgelanceerde podcast Wat goéééd! willen Erica en Martien alleen positief roddelen over leuke zaken. Dat is ze in de eerste editie aardig gelukt met zeker twee sappige nieuwtjes.
Shownieuws meldde vorige week al dat de Meilandjes met een busje in Frankrijk waren voor 'een geheim project'. Wat blijkt: ze zijn op zoek naar een nieuw onderkomen. Of, zoals Martien zelf zegt: "'We zijn natuurlijk hartstikke blij dat het chateau in Frankrijk verkocht is. Maar we zijn wel weer opzoek naar een ander huis in Frankrijk, voor de voyage." Erica licht toe dat het zou gaan om een vakantiehuisje, maar dat ze 't wel érg ver rijden vindt.
Een andere opmerkelijke onthulling kwam aan het licht toen het stel de Boerderij van Dorst aflevering met Katja Schuurman en Douwe Bob besprak. In die uitzending was Katja lovend over paddo's. Martien gaf toe de hallucinogene truffels ook weleens te willen proberen: "Ik zou wel een keer willen ervaren wat zo'n paddo met je doet. Maar dan moet jij er wel bij zitten, want stel je voor dat je een toeval krijgt."
Erica belooft Martien dat ze voor zijn 65e verjaardag een doosje paddo's gaan kopen.
De TV van gisteren: Moeizame overwinning van het Nederlands elftal trekt bijna 1,5 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De WK kwis, Django Unchained
06:00Zon, liefde en chaos: Ex on the Beach: Double Dutch is terug van weggeweest
20:17Antoin Peeters verklaart lange afwezigheid: 'Ik heb een hypofysetumor'