TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Eva Jinek is gestalkt door de 45-jarige Paul B. uit Zoetermeer. Het begon met het sturen van adorerende berichtjes, maar toen de presentatrice daar niet op inging kregen de berichten een dreigende toon. De man heeft haar zelfs opgezocht tijdens tv-optredens en de signeersessie van haar boek.
De officier van justitie heeft tijdens de zitting vandaag onthuld dat Jinek bang was voor de man. ''Het slachtoffer was op een gegeven moment angstig om naar buiten gaan.’’ Tegen de verdachte is woensdag een celstraf geëist van elf maanden en een tbs-behandeling.
Nadat de berichten bleven komen en de verdachte Jinek meerdere keren publiekelijk opzocht, besloot zij aangifte te doen. Paul B. werd in maart van dit jaar aangehouden en zit sindsdien vast. Hij weet niet waarom hij zich per se op Jinek richtte. 'Ik was eenzaam. Ik vond haar wel een leuke vrouw, maar ik ben er nu klaar mee,' verklaarde hij.
De verdachte gaf woensdag in de rechtbank aan dat hij kampt met een verslavingsprobleem. De rechter doet over twee weken uitspraak in de zaak.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'