TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Eva Jinek is gestalkt door de 45-jarige Paul B. uit Zoetermeer. Het begon met het sturen van adorerende berichtjes, maar toen de presentatrice daar niet op inging kregen de berichten een dreigende toon. De man heeft haar zelfs opgezocht tijdens tv-optredens en de signeersessie van haar boek.
De officier van justitie heeft tijdens de zitting vandaag onthuld dat Jinek bang was voor de man. ''Het slachtoffer was op een gegeven moment angstig om naar buiten gaan.’’ Tegen de verdachte is woensdag een celstraf geëist van elf maanden en een tbs-behandeling.
Nadat de berichten bleven komen en de verdachte Jinek meerdere keren publiekelijk opzocht, besloot zij aangifte te doen. Paul B. werd in maart van dit jaar aangehouden en zit sindsdien vast. Hij weet niet waarom hij zich per se op Jinek richtte. 'Ik was eenzaam. Ik vond haar wel een leuke vrouw, maar ik ben er nu klaar mee,' verklaarde hij.
De verdachte gaf woensdag in de rechtbank aan dat hij kampt met een verslavingsprobleem. De rechter doet over twee weken uitspraak in de zaak.
Dit fragment van De Bondgenoten houdt nu al de gemoederen bezig
13:42De Bondgenoten verrast met nieuwe twist: 'Vijfde dier op de loer'
13:27Dit programma vervangt Wie Is de Mol? na de finale
12:54Dit is waarom Even tot Hier op zaterdag 16 mei 2026 niet te zien is
10:50Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'