TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Door de vervroegde zomerstop, breekt de zomercliffhanger van Goede Tijden, Slechte Tijden alweer bijna aan. Donderdag 1 juni is het al zover, dan is de bloedstollende laatste aflevering van dit seizoen te zien. En als we GTST-acteur Ferri Somogyi mogen geloven, wordt die cliffhanger ontzettend spectaculair.
Somogyi, die Rik de Jong speelt in de soap, vertelt aan Shownieuws dat deze cliffhanger alle eerdere seizoenen overtreft.
Ferri licht een tipje van de sluier op aan Shownieuws. In het interview vertelt hij dat zijn favoriete cliffhanger ooit de parachutemoord was, waarin hij zelf een grote rol speelde. Somogyi zegt dat de cliffhanger van dit seizoen zelfs die heftige seizoenscliff overstijgt.
''Ik maak echt geen grap. Het is echt niet normaal. Je zit gewoon naar een hele dure Netflix-serie te kijken'', laat hij erover uit. De GTST-acteur vervolgt: ''Je weet niet wat je ziet. Je hart zit in je keel, misschien ook wel tranen hier en daar. Een hoop ingrediënten, maar je weet niet wat je ziet, echt.''
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters