TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Door de vervroegde zomerstop, breekt de zomercliffhanger van Goede Tijden, Slechte Tijden alweer bijna aan. Donderdag 1 juni is het al zover, dan is de bloedstollende laatste aflevering van dit seizoen te zien. En als we GTST-acteur Ferri Somogyi mogen geloven, wordt die cliffhanger ontzettend spectaculair.
Somogyi, die Rik de Jong speelt in de soap, vertelt aan Shownieuws dat deze cliffhanger alle eerdere seizoenen overtreft.
Ferri licht een tipje van de sluier op aan Shownieuws. In het interview vertelt hij dat zijn favoriete cliffhanger ooit de parachutemoord was, waarin hij zelf een grote rol speelde. Somogyi zegt dat de cliffhanger van dit seizoen zelfs die heftige seizoenscliff overstijgt.
''Ik maak echt geen grap. Het is echt niet normaal. Je zit gewoon naar een hele dure Netflix-serie te kijken'', laat hij erover uit. De GTST-acteur vervolgt: ''Je weet niet wat je ziet. Je hart zit in je keel, misschien ook wel tranen hier en daar. Een hoop ingrediënten, maar je weet niet wat je ziet, echt.''
Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
13:41Ergernis in De Bondgenoten: 'Praat eerst een toontje lager Diederik'
13:37Eerste beelden nieuw seizoen Gooische vrouwen verklapt grote plottwist
13:14Wilfred Genee deelt voorproefje van nieuwe single 'Korreltje Zout'
12:56Video: Wilfred Genee doet gooi naar zomerhit met Korrel Zout