TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Door de vervroegde zomerstop, breekt de zomercliffhanger van Goede Tijden, Slechte Tijden alweer bijna aan. Donderdag 1 juni is het al zover, dan is de bloedstollende laatste aflevering van dit seizoen te zien. En als we GTST-acteur Ferri Somogyi mogen geloven, wordt die cliffhanger ontzettend spectaculair.
Somogyi, die Rik de Jong speelt in de soap, vertelt aan Shownieuws dat deze cliffhanger alle eerdere seizoenen overtreft.
Ferri licht een tipje van de sluier op aan Shownieuws. In het interview vertelt hij dat zijn favoriete cliffhanger ooit de parachutemoord was, waarin hij zelf een grote rol speelde. Somogyi zegt dat de cliffhanger van dit seizoen zelfs die heftige seizoenscliff overstijgt.
''Ik maak echt geen grap. Het is echt niet normaal. Je zit gewoon naar een hele dure Netflix-serie te kijken'', laat hij erover uit. De GTST-acteur vervolgt: ''Je weet niet wat je ziet. Je hart zit in je keel, misschien ook wel tranen hier en daar. Een hoop ingrediënten, maar je weet niet wat je ziet, echt.''
Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
13:20Je kunt je nu opgeven voor Beauty & the Geek seizoen 2
12:53Marco Borsato reageert voor het eerst op vrijspraak: 'Hoop door te kunnen gaan met mijn leven'
11:00Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk
10:24Marco Borsato vrijgesproken in zedenzaak