TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De echtscheiding tussen Frank Jansen (76) en Rogier Smit (47) is in een vergevorderd stadium, maar komt niet rond vanwege een exorbitante alimentatie eis.
In gesprek met de Telegraaf verklaart Frank dat er alleen nog een handtekening nodig is van Rogier. Maar zijn bijna ex-man wil alleen een krabbel zetten als zijn eis voor alimentatie wordt ingewilligd: Rogier zou volgens Frank maar liefst 10.000 euro per maand willen hebben. Frank hoeft op zijn beurt geen geld van zijn jongere oud-partner. Rogier weigert te reageren op de vermeende eis.
Het getouwtrek tussen de twee voormalig geliefden weegt zwaar op Jansen die al een kleine twee jaar de zaak wil afsluiten om zich te kunnen richten op de toekomst. Hij verdeelt zijn tijd tussen Frankrijk en Nederland waar hij geregeld naar het ziekenhuis moet vanwege hartritmestoornissen. Jansen is al vier jaar onder behandeling van een cardioloog.
In gesprek met weekblad Weekend laat Frank weten dat zijn hartproblemen goed te behandelen zijn en dat hij zich geen zorgen maakt: "Daar hebben heel veel mensen last van. Het is vergelijkbaar met het gevoel wanneer je verliefd bent. Dan gaat je hart ook als een dolle tekeer."
Is dit de verteller van The Passion 2026?
13:37Je kunt je nu al opgeven voor (een eventueel) tweede seizoen van Love Is Blind
13:10De shows van Vandaag Inside en De Oranjezomer op Curaçao krijgen steeds meer vorm
12:55Bert in URK!: 'Greetje, leven met jou is soms pittig maar laten we samen oud worden'
11:47Video: De Augurkenkoning ook populair in België