TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat vertelt de politiek verslaggever aan tafel bij Humberto.
Natuurlijk is veel rond zijn deelname nog geheim, maar over de manier van eten kon hij wel iets vertellen. Zo ging de verslaggever niet onvoorbereid naar het onbewoonde eiland. Cassave bereiden, vuur maken en nog andere skills die nodig zijn, leerde de verslaggever zichzelf aan. En juist die visjes, daar kon hij wel van genieten. Frits: "Soms met de hand, en dan… hap!" Daarop moest Humberto toch even vragen of die vissen rauw naar binnen gingen. Frits beaamde dit.
Humberto vroeg of dit kwam omdat hij zo veel honger had. Voor Frits was het op dat moment een soort fast food. "Ja, gewoon de kop eraf en dan eten. Dat vonden de anderen ook wel heel raar, dat ik dat deed. Ik dacht: ik heb hem nu! Zo’n klein visje, om dat helemaal te lopen peuteren… dat vond ik veel te veel werk."
Hoelang we van de onsmakelijkheden van de politiek verslaggever kunnen genieten, is natuurlijk nog niet bekend. Toch kunnen we opmaken uit de kilo's die hij verloor, dat hij het wel ver schopt. Voor zijn omgeving bedacht hij het verhaal dat hij in een zeiljacht de wereld over aan het varen was. "Heel veel mensen geloofden dat, maar sommige directe collega’s hadden iets van: hij hangt elke dag in de sportschool, hij is gestopt met roken, drinkt alleen nog maar caffeïnevrije koffie. Die gaat iets heel anders doen!"
Expeditie Robinson start vanaf zaterdag 2 september om 20.00 uur op RTL 4.
Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Dark Knight Rises
19:39Familie Meiland ook dit jaar te zien met een kerstspecial
15:18Tsjechië doet niet mee aan het Songfestival maar om een andere reden dan je denkt
13:56Dit is waarom er op 8 oktober geen aflevering van De Slimste Mens te zien is
11:38Schema en uitslagen PDC WK Darts 2027