TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Goed nieuws voor Mark Gillis. De politie heeft namelijk nieuwe verdachten in het vizier die mogelijk betrokken zijn geweest bij de overval op de zoon van Peter Gillis.
"Het onderzoek is nog volop gaande. We hebben zicht op mogelijke andere verdachten,” laat de politie weten. "Er zijn namelijk nog andere sporen die nu verder worden onderzocht door het NFI. Mogelijk leidt dat tot nieuwe matches. Verder onderzoek moet dat uitwijzen."
Vorige week werd al een 39-jarige man uit Den Bosch aangehouden, omdat hij vermoedelijk betrokken was bij de overval.
Afgelopen november werd Mark slachtoffer van een woningoverval. Na een dag werken kwam Mark 's avonds thuis en nog voordat hij een voet over de drempel had gezet, werd hij overvallen door drie gemaskerde mannen. Uiteindelijk namen de daders alleen wat geld, horloges en een zonnebril mee.
Een paar weken geleden leek er een doorbraak in te zaak te zijn, na het tonen van de beelden van de overval in Opsporing Verzocht en Bureau Brabant. Maar uiteindelijk bleken het slechts onschuldige fans van de familie Gillis.
Partnerbijdrage
Goed nieuws voor Nederlandse Songfestival-kijkers
10:06Opnames We Zijn er Bijna! begonnen: zo start Marlijn haar dag in Kroatië
09:57Maestro terugkijken? Eva Eikhout maakt indruk met De Notenkraker van Tsjaikovski
09:27Hoe laat is de Dodenherdenking op tv te zien?
08:15De TV van Gisteren: Buddy Vedder bij Eén Tegen 100 valt niet bij iedereen in de smaak