TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het moment sneeuwde een tikje onder vanwege de schokkende leukemiediagnose van Nola, maar tijdens de zomercliff vertrokken Steef (Ingmar) en zijn vriendin Naomi (Jada Blagrove) toch echt uit Meerdijk voor een wereldreis.
Het vertrek kwam vrij plotseling: het stel had net een relatie en alles leek hen voor de wind te gaan. De liefdesperikelen waren de eerste grote verhaallijn voor Ingmar die eind 2022 de rol van Steef Verduyn overnam van acteur Tommy van Lent. Menig fan meent dan ook dat de vakantiereis van Steef en Naomi vast niet te lang zal duren. Mogelijk zouden ze zelfs alweer vrij vlot in het 35e seizoen huiswaarts kunnen keren.
Maar op Instagram laat Ingmar doorschemeren dat hij voorlopig best nog wat tijd over heeft voor andere projecten. Doorgaans deelt hij in zijn Instastories vrijwel uitsluitend posts van GTST, nu deelt hij een mooi uitgelichte selfie met uitnodigend warm licht en de veelzeggende tekst: "@hetperfecteplaatje.nl, ik ben ready!" Ingmars soapzus Sophie Bouquet deed mee aan de meest recente zomerreeks van de fotowedstrijd en andere GTST-sterren als Babette van Veen, Edwin Jonker en Johnny Kraaijkamp maakten ook al hun opwachting.
Mochten de makers oren hebben naar Ingmar dan zullen ze wel even moeten wachten. De cast voor het komende seizoen staat al vast, maar wellicht voor een toekomstige reiseditie. Volgens jurylid William Rutten staan BN'ers echter in de rij om mee te mogen doen en bieden ze zichzelf spontaan aan.
Er komt dus toch een livestream van De Bondgenoten
11:31Op deze datum zie je de nieuwe Nederlandse dramaserie Pro Deo met Tjitske Reidinga
10:58Make Up Your Mind komt met een special en dít is het thema
10:40De nieuwe realityserie van André Hazes is in oktober te zien
10:30De 5 beste programma's om deze week te streamen