TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Voor aanvang van de zitting toonde de GTST-acteur, voor de gelegenheid gehuld in een keurige coltrui, zich strijdbaar in zijn instastories.
Nadat meerdere bezorgde volgers informeerden waarom hij in het beklaagdenbankje moest verschijnen, gaf Bindels een verklaring. Hij trof een paar maanden geleden een verkeersboete van 400 euro op de mat die hij dermate onterecht vond dat hij beroep aantekende.
Bindels was zelf bij de zitting van het kantongerecht aanwezig om zijn zaak te bepleiten. Hij trof echter het recht niet aan zijn kant. Tot Dorians teleurstelling was de kantonrechter het eens met de officier van justitie: de verkeersboete is destijds terecht uitgedeeld en moet definitief betaald worden.
GTST Spoilers - maandag 25 t/m donderdag 28 mei 2026
22:24Wilfred Genee opent Vandaag Inside vanuit Curaçao: 'Het ergste hebben we gehad' (video)
21:17Huizenruilers valt in de smaak bij kijkers: 'Fan van Daan & Roos'
20:26Bijzondere mijlpaal voor Dit Was Het Nieuws: 'Sommige dingen zouden we niet meer doen' (video)
17:00Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op maandag