TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Voor aanvang van de zitting toonde de GTST-acteur, voor de gelegenheid gehuld in een keurige coltrui, zich strijdbaar in zijn instastories.
Nadat meerdere bezorgde volgers informeerden waarom hij in het beklaagdenbankje moest verschijnen, gaf Bindels een verklaring. Hij trof een paar maanden geleden een verkeersboete van 400 euro op de mat die hij dermate onterecht vond dat hij beroep aantekende.
Bindels was zelf bij de zitting van het kantongerecht aanwezig om zijn zaak te bepleiten. Hij trof echter het recht niet aan zijn kant. Tot Dorians teleurstelling was de kantonrechter het eens met de officier van justitie: de verkeersboete is destijds terecht uitgedeeld en moet definitief betaald worden.
NET5 dompelt zich onder in de wereld van crime
11:20Wanneer begint het tweede seizoen van Ons Kent Ons?
10:49Video: Anouk en Salar botsen in De Bondgenoten: ’Knettergek'
09:44Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op vrijdag
08:14Guido Weijers keert terug naar SBS6 voor oudejaarsconference 2026