sterren
GTST-ster Dorian Bindels voor de rechter
Jef Willemsen
  ·  
©
Screenshot RTL 4
Voor aanvang van de zitting toonde de GTST-acteur, voor de gelegenheid gehuld in een keurige coltrui, zich strijdbaar in zijn instastories.
Beroep
Nadat meerdere bezorgde volgers informeerden waarom hij in het beklaagdenbankje moest verschijnen, gaf Bindels een verklaring. Hij trof een paar maanden geleden een verkeersboete van 400 euro op de mat die hij dermate onterecht vond dat hij beroep aantekende.
Boete
Bindels was zelf bij de zitting van het kantongerecht aanwezig om zijn zaak te bepleiten. Hij trof echter het recht niet aan zijn kant. Tot Dorians teleurstelling was de kantonrechter het eens met de officier van justitie: de verkeersboete is destijds terecht uitgedeeld en moet definitief betaald worden.

Alles over Pathé Thuis

Geef je mening in het TVgids.nl kijkerspanel

Formule 1 volg je hier

Goede Tijden, Slechte Tijden
Gerelateerd nieuws

GTST-analyse seizoen 32: Het jaar van gastrollen, trauma's en aderlatingen

Zien: Zo verloopt het liefdesfeest van Nina en Bing in GTST

Komende week in GTST: Rauwe ringmomenten en de treurige terugkeer

Ah-ha: Zo lieten de makers van GTST de explosie er binnen realistisch uitzien

Hamza Othman onthult voorwaarden GTST comeback
