TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De presentatrice kon haar enthousiasme in de podcast van Arie Boomsma duidelijk niet voor zich houden.
Gwen van Poorten spreekt in de podcast in eerste instantie met Arie Boomsma over mediteren, iets wat ze graag doet. Weinig nieuws onder de zon, zou je dus zeggen. Tot ze opeens vertelt over een situatie waar ze meditatie wel heel goed kon gebruiken. "Ik heb meegedaan aan een programma wat dit najaar op tv komt, waarin ik mentaal onwijs op de proef ben gesteld", begint ze mysterieus. "Ik heb meegedaan aan De Verraders."
RTL beloofde eerder al dat de door Frank Evenblij gepresenteerde Halloween-versie van De Verraders extra 'spannend' en 'ijzingwekkend' gaat worden. Een boodschap waar Gwen zich in kan vinden, zo geeft ze alvast een tipje van de sluier weg. Er komt namelijk ook dit seizoen weer heel wat druk bij kijken en tijdens de opnames waren conflicten dan ook aanwezig. "Je kan tegen jezelf zeggen: dit is een spelletje, maar je stapt in een andere wereld. En als je daar genaaid wordt, of iemand is gemeen tegen je: dat is jouw waarheid."
De zes afleveringen van De Verraders Halloween zijn vanaf 27 oktober dagelijks te zien op Videoland. Wie er nog meer deelnemen, wordt later bekendgemaakt.
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'