TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Van der Zandts laatste NOS-klus was Uit het leven, de jaarlijkse in memoriam special waarin op respectvolle, doch eigenzinnige wijze wordt teruggeblikt op prominenten die ons het afgelopen jaar ontvielen.
In de laatste minuut was het tijd voor Herman zelf om afscheid te nemen. Zonder er veel woorden aan vuil te maken pakte hij met de nodige digitale trucage het NOS-logo linksboven uit beeld om het in zijn jasje te stoppen, dicht bij het hart. Vervolgens swipete hij zichzelf weg, een verwijzing naar zijn oude bijnaam 'Herman de schermman' toen hij voor de NOS de uitslagen van verkiezingsavonden behandelde.
Eerder deze week was Van der Zandt ook voor het laatst te zien in een reguliere aflevering van de Omroep MAX-quiz Met het mes op tafel. Hij besloot die mijlpaal te gedenken door een stukje te zingen uit het rijke repertoire van de Muppets. Op oudejaarsavond is Herman nog één keer te zien met een speciale BN'er-editie van de kennis- en blufquiz.
Vanaf zomer 2025 is Herman van der Zandt het nieuwe gezicht van De slimste mens.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw
07:44De TV van gisteren: Bijna 4 miljoen kijkers zien gouden race Jutta Leerdam
07:00Programma Olympische Winterspelen dinsdag 10 februari: Zo laat komen Xandra Velzeboer en Jens van 't Wout in actie
07:00GTST Spoilers - maandag 16 t/m donderdag 19 februari 2026