TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Van der Zandt doet zijn verhaal op Twitter en vraagt zijn volgers met een lichte knipoog om hulp.
Herman was maandag voor afspraken in Amsterdam-West. In zijn afwezigheid braken dieven z'n auto open, maar tot grote verbazing van Van Der Zandt hadden ze alleen oog voor de kleding die hij in de auto had liggen. De dieven gingen ervandoor met de smokings die hij steevast draagt als presentator van Met het mes op tafel. Er zouden zelfs nog kaartjes met shootout vragen in de binnenzak zitten.
De inbraak is vervelend genoeg, maar tot Hermans grote verbazing lieten de dieven zijn naar eigen zeggen 'schitterende fietspomp' gewoon liggen. De fervent wielrenner kan in ieder geval met goedgevulde banden op pad terwijl zijn auto gemaakt wordt.
Schitterende fietspomp in mijn auto. Maar het enige wat ze jatten zijn mijn kleren. Dus ogen open in Amsterdam-West. Signalement: zwarte smokings, witte hemden, zwarte lakschoenen. Mogelijk nog shoot-outs in binnenzak. — Herman van der Zandt (@HermanvdZandt) March 21, 2022
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip