TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Van der Zandt doet zijn verhaal op Twitter en vraagt zijn volgers met een lichte knipoog om hulp.
Herman was maandag voor afspraken in Amsterdam-West. In zijn afwezigheid braken dieven z'n auto open, maar tot grote verbazing van Van Der Zandt hadden ze alleen oog voor de kleding die hij in de auto had liggen. De dieven gingen ervandoor met de smokings die hij steevast draagt als presentator van Met het mes op tafel. Er zouden zelfs nog kaartjes met shootout vragen in de binnenzak zitten.
De inbraak is vervelend genoeg, maar tot Hermans grote verbazing lieten de dieven zijn naar eigen zeggen 'schitterende fietspomp' gewoon liggen. De fervent wielrenner kan in ieder geval met goedgevulde banden op pad terwijl zijn auto gemaakt wordt.
Schitterende fietspomp in mijn auto. Maar het enige wat ze jatten zijn mijn kleren. Dus ogen open in Amsterdam-West. Signalement: zwarte smokings, witte hemden, zwarte lakschoenen. Mogelijk nog shoot-outs in binnenzak. — Herman van der Zandt (@HermanvdZandt) March 21, 2022
Ongemak in de Oranjezomer: Johnny de Mol wil intieme ontboezemingen nichtje Noa niet horen
09:13Johan Derksen in de bres voor Wilfred Genee na overspelgeruchten: ‘Hetze’
09:04Gezinsuitbreiding voor Urk!-ster Mathilde Keuter: 'De kinderen vinden het erg leuk'
08:50Nieuws van de dag-kijkers bezorgd om Lale Gül: 'Gaat alles goed?'
08:45Wilfred Genee informeert in Mi dushi naar liefdesleven Frogers: ‘Werkt alles nog?’