TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Van der Zandt doet zijn verhaal op Twitter en vraagt zijn volgers met een lichte knipoog om hulp.
Herman was maandag voor afspraken in Amsterdam-West. In zijn afwezigheid braken dieven z'n auto open, maar tot grote verbazing van Van Der Zandt hadden ze alleen oog voor de kleding die hij in de auto had liggen. De dieven gingen ervandoor met de smokings die hij steevast draagt als presentator van Met het mes op tafel. Er zouden zelfs nog kaartjes met shootout vragen in de binnenzak zitten.
De inbraak is vervelend genoeg, maar tot Hermans grote verbazing lieten de dieven zijn naar eigen zeggen 'schitterende fietspomp' gewoon liggen. De fervent wielrenner kan in ieder geval met goedgevulde banden op pad terwijl zijn auto gemaakt wordt.
Schitterende fietspomp in mijn auto. Maar het enige wat ze jatten zijn mijn kleren. Dus ogen open in Amsterdam-West. Signalement: zwarte smokings, witte hemden, zwarte lakschoenen. Mogelijk nog shoot-outs in binnenzak. — Herman van der Zandt (@HermanvdZandt) March 21, 2022
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie