TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Van der Zandt doet zijn verhaal op Twitter en vraagt zijn volgers met een lichte knipoog om hulp.
Herman was maandag voor afspraken in Amsterdam-West. In zijn afwezigheid braken dieven z'n auto open, maar tot grote verbazing van Van Der Zandt hadden ze alleen oog voor de kleding die hij in de auto had liggen. De dieven gingen ervandoor met de smokings die hij steevast draagt als presentator van Met het mes op tafel. Er zouden zelfs nog kaartjes met shootout vragen in de binnenzak zitten.
De inbraak is vervelend genoeg, maar tot Hermans grote verbazing lieten de dieven zijn naar eigen zeggen 'schitterende fietspomp' gewoon liggen. De fervent wielrenner kan in ieder geval met goedgevulde banden op pad terwijl zijn auto gemaakt wordt.
Schitterende fietspomp in mijn auto. Maar het enige wat ze jatten zijn mijn kleren. Dus ogen open in Amsterdam-West. Signalement: zwarte smokings, witte hemden, zwarte lakschoenen. Mogelijk nog shoot-outs in binnenzak. — Herman van der Zandt (@HermanvdZandt) March 21, 2022
Partnerbijdrage
Dit vinden kijkers van de terugkeer van Carrie op Vrijdag
16:27Frank van Leeuwen presenteert nieuwe dagelijkse quiz: 'Aan het begin van een ontzettend leuk, creatief avontuur'
15:44Iris vindt liefde bij oude bekende uit B&B Vol Liefde, maar vergeet één belangrijk detail
15:09Glitter, glamour en verrassingen: Make Up Your Mind pakt uit met bijzondere special
13:51Oude seizoenen van Bureau-serie verdwenen van Videoland: Ewout Genemans legt uit waarom