TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Vorige week werd bekend dat Fons de Poel na twintig jaar stopt als het trouwe gezicht van Het Gevoel van de Vierdaagse. Wie zijn opvolger werd bleef nog even de vraag, tot nu!
Herman van der Zandt treedt namelijk in zijn voetsporen.
De presentator staat er niet helemaal alleen voor, want Sosha Duysker is - net als de afgelopen twee jaar - ook weer van de partij. Ze dompelen zich samen onder in de sfeer van De Nijmeegse Vierdaagse. Zo bespreken ze in Het Gevoel van de Vierdaagse onder andere de hoogte- en dieptepunten van de ruim veertigduizend wandelaars die dit jaar meedoen.
Herman heeft erg veel zin in zijn nieuwe tv-klus. "De Vierdaagse is ieder jaar weer een uniek evenement waar duizenden verschillende mensen samenkomen vanwege één gedeelde passie. Ik ben benieuwd naar alle motivaties en verhalen van de deelnemers én om de bijzondere sfeer van dichtbij mee te maken."
KRO-NCRV laat het afscheid van Fons de Poel niet geruisloos voorbijgaan. Op maandag 15 juli 2024 is om 21:30 uur op NPO 1 de special 20 Jaar het Gevoel van de Vierdaagse te zien, waarin hij terugblikt op allerlei memorabele momenten van het grootste wandelevenement van de wereld.
Het Gevoel van de Vierdaagse is van dinsdag 16 juli t/m vrijdag 19 juli 2024 om 21:30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 1.
André Hazes komt met nieuw seizoen realifesoap: 'Volgend jaar weer draaien' (video)
09:18De TV van gisteren: Richard Groenendijk wint op primetime, weinig kijkers voor toespraak Koning
06:47Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden