TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Zoals bekend heeft Van Rossem zijn laatste aflevering als eenkoppig-jurylid van de populaire quiz achter de rug. Na de laatste dag van opnames kreeg hij als cadeau een bankje, dat niet geheel verrassend in Utrecht zal worden geplaatst.
De gemeente Utrecht heeft inmiddels aan persbureau ANP bevestigd dat het bankje inderdaad in Utrecht komt te staan en wel in het Wilhelminapark. Dat is niet geheel toevallig een park waar Van Rossem graag doorheen wandelt.
Het is nog niet bekend wanneer het bankje wordt geplaatst, maar Van Rossem wil in ieder geval graag dat dit pas in het voorjaar gebeurt. Hij heeft namelijk een voorkeur voor goed weer.
Op het bankje staat de naam van het voormalig-jurylid van De Slimste Mens met daarbij de tekst 'dit bankje behoort aan de wandelende Wikipedia, de farao van de feitenkennis'.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen