Sterren
Holland's Got Talent wijst Hans Klok af
Janine van Rooden
  ·  
De illusionist vertelt aan weekblad Weekend dat hij afgelopen november auditie deed om een plekje in de jury te bemachtigen. Zelf had hij eigenlijk wel verwacht dat hij het zou worden, omdat een illusionist volgens hem een aanwinst zou zijn voor de talentenshow. Jammer genoeg voor Hans werd hij afgewezen.
Zilveren Clown
"Zangers weten veel van zang en muziek af, maar niet van circus en variété, jongleren, goochelen, magic, messenwerpen en rolschaatsnummers, en ik wel. Ik heb met mijn team de Zilveren Clown mogen winnen, wat één van de hoogste onderscheidingen is in Monte Carlo en die we uit handen van prinses Stéphanie hebben ontvangen. Dus ik weet wat van de wereld van het visuele entertainment", aldus Hans tegenover Weekend.
Lees ook: Holland's Got Talent zoekt jury: deze vijf sterren maken zeker kans
Patricia Paay
Patricia Paay, een goede vriendin van Klok, was zelf vijf seizoenen lang te zien als jurylid in Holland's Got Talent. Toen zij hoorde dat Hans was afgewezen was zij verbaasd, vertelt de illusionist zelf: "Ze zei: 'Maar je weet er zoveel vanaf. Ik vind het echt jammer, misschien moet ik er nog even achteraan bellen'."
Wat je verder niet mag missen
Alle tipsLaatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 13:49Dit zijn de presentatoren van het nieuwe Blow Up-seizoen
12:12Bridget Maasland heeft aanbod voor deelname aan Wie Is de Mol meerdere malen afgeslagen
11:26Martijn Krabbé geraakt door woorden Richy Brown in Better Than Ever
10:47Longest Third Date: Netflix docu over stel dat vast komt te zitten op derde date
10:43Tegenslag na tegenslag in Het Roer Om