TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Humberto Tan was van 2013 tot en met 2018 het boegbeeld van RTL Late Night. In gesprek met weekblad Margriet blikt hij terug op die intensieve tijd.
Tan maakte vijf dagen per week ruim anderhalf uur per avond live televisie met gasten, muziek en publiek. En dat tien maanden per jaar, alsof het de normaalste zaak van de wereld was. Inmiddels denkt de 57-jarige host daar anders over: "Ik vind het onvoorstelbaar dat ik dat al die jaren heb volgehouden. Het was wel te doen, maar het was niet gezond."
Humberto presenteert dit tv-seizoen een weekendeditie van zijn RTL-talkshow. Om de twee maanden wisselt hij af met Renze Klamer en die routine bevalt hem beter: "In deze fase van mijn leven past die twee keer per week kennelijk meer bij mij. Ik heb nu een veel betere balans."
Humberto's uitspraken over werkdruk bij een (werk)dagelijks programma zijn opvallend in het licht van de onthullingen rond het wangedrag van Matthijs van Nieuwkerk. Volgens sommigen zou dit (deels) zijn ontstaan door de hoge werkdruk en de dagelijkse drang te moeten presteren.
Dagelijks de kar trekken van een liveprogramma gaat zijn tol eisen, dat gaf ook Wietze de Jager eind september aan toen de dj op de radio aankaartte het vaderschap en zijn werk bij 538 niet goed te kunnen combineren. Later trok hij die claims in.
Geen derde seizoen voor SBS6-programma Moordfeest
11:11Jeroen van Koningsbrugge komt terug met Jeroen's Abandoned Adventures
10:31Wil Douwe Bob opnieuw naar Songfestival? Dit is zijn antwoord
10:07Wie wordt toch de nieuwe Sinterklaas? De manager van Ramsey Nasr reageert
09:30De TV van gisteren: De Slimste Mens-kijkers storen zich aan vaste bezoeker Ramon