TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Gisteravond was presentator Herman van der Zandt te gast bij Humberto à Paris. Daarin vertelde hij meer over zijn deelname aan De Slimste Mens dit jaar. Hij deed zes keer mee, was maar liefst vijf keer de slimste van de dag en behaalde de op één na hoogste score ooit voordat hij naar huis werd gestuurd. Kijkers waren teleurgesteld over zijn vertrek. Herman heeft echter genoten van zijn ervaring als kandidaat bij De Slimste Mens. ''Het was ongelooflijk leuk. Het was echt heel leuk. En het is spannend ook gewoon'', zei hij aan tafel bij Humberto.
Toen Van der Zandt aan Humberto vroeg of hij wel eens heeft meegedaan aan de kennisquiz, vertelde de presentator dat hij in een heel ver verleden heeft meegedaan aan De Slimste Mens in België. Herman speelde hier direct op in. ''Volgend jaar heb ik vast wel plek voor je, als je aan de Nederlandse versie mee wil doen.'' Van der Zandt neemt volgend jaar het stokje over van Philip Freriks.
Humberto staat open voor een deelname, maar schat zijn kansen niet zo hoog in. "Ik wil best wel meedoen hoor, bij jou Herman", zegt hij. "En dan roemloos in de eerste ronde eruit."
Humberto à Paris is iedere avond om 21:45 uur te zien op RTL 4.
Dit programma vervangt Premiejagers op SBS6
10:05Verklapt Merel Ek hier stiekem de winnaar van Het Perfecte Plaatje 2026?
10:00Joep van Deudekom: 'Dit is de relevantste talkshow van dit moment'
09:43Mart Hoogkamer reageert op alle reacties na optreden bij Eva Jinek: 'Het voelde magisch'
09:38Marjolein raakt De Bondgenoten-kijkers met aangrijpend levensverhaal