TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Zangeres Ilse DeLange was meerdere seizoenen te zien als coach in The Voice of Holland. Na het schandaal keert de talentenjacht naar verwachting in 2026 terug op de buis. In een gesprek met RTL Boulevard vertelt Ilse DeLange wat ze van deze comeback vindt en of ze haar weer als coach mogen vragen.
Vorige week maakte RTL-directeur Peter van der Vorst in een interview met het AD bekend dat The Voice of Holland terugkeert op televisie. Ilse de Lange was twee seizoenen coach bij de talentenjacht en is blij met de terugkeer van het programma. Dat vertelt ze in een interview met RTL Boulevard.
''Nou, ik vind dat het al heel erg lang heeft geduurd. Omdat ik vind dat het programma los staat van de problematiek die er natuurlijk is en onderzocht wordt. Het is een heel mooi format en een kans voor talent om zich te laten zien'', concludeert de zangeres. ''En daar ben ik voor.''
De zangeres zou het leuk vinden om weer gevraagd te worden voor de talentenjacht. ''Ik heb er altijd ontzettend van genoten'', zegt ze. ''Dus ik zou dat hartstikke leuk vinden, maar dat is niet aan mij. Dat is aan de makers.''
Hieronder kun je het interview van Ilse Delange met RTL Boulevard bekijken.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie