TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Zangeres Ilse DeLange was meerdere seizoenen te zien als coach in The Voice of Holland. Na het schandaal keert de talentenjacht naar verwachting in 2026 terug op de buis. In een gesprek met RTL Boulevard vertelt Ilse DeLange wat ze van deze comeback vindt en of ze haar weer als coach mogen vragen.
Vorige week maakte RTL-directeur Peter van der Vorst in een interview met het AD bekend dat The Voice of Holland terugkeert op televisie. Ilse de Lange was twee seizoenen coach bij de talentenjacht en is blij met de terugkeer van het programma. Dat vertelt ze in een interview met RTL Boulevard.
''Nou, ik vind dat het al heel erg lang heeft geduurd. Omdat ik vind dat het programma los staat van de problematiek die er natuurlijk is en onderzocht wordt. Het is een heel mooi format en een kans voor talent om zich te laten zien'', concludeert de zangeres. ''En daar ben ik voor.''
De zangeres zou het leuk vinden om weer gevraagd te worden voor de talentenjacht. ''Ik heb er altijd ontzettend van genoten'', zegt ze. ''Dus ik zou dat hartstikke leuk vinden, maar dat is niet aan mij. Dat is aan de makers.''
Hieronder kun je het interview van Ilse Delange met RTL Boulevard bekijken.
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse