TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Zangeres Ilse DeLange was meerdere seizoenen te zien als coach in The Voice of Holland. Na het schandaal keert de talentenjacht naar verwachting in 2026 terug op de buis. In een gesprek met RTL Boulevard vertelt Ilse DeLange wat ze van deze comeback vindt en of ze haar weer als coach mogen vragen.
Vorige week maakte RTL-directeur Peter van der Vorst in een interview met het AD bekend dat The Voice of Holland terugkeert op televisie. Ilse de Lange was twee seizoenen coach bij de talentenjacht en is blij met de terugkeer van het programma. Dat vertelt ze in een interview met RTL Boulevard.
''Nou, ik vind dat het al heel erg lang heeft geduurd. Omdat ik vind dat het programma los staat van de problematiek die er natuurlijk is en onderzocht wordt. Het is een heel mooi format en een kans voor talent om zich te laten zien'', concludeert de zangeres. ''En daar ben ik voor.''
De zangeres zou het leuk vinden om weer gevraagd te worden voor de talentenjacht. ''Ik heb er altijd ontzettend van genoten'', zegt ze. ''Dus ik zou dat hartstikke leuk vinden, maar dat is niet aan mij. Dat is aan de makers.''
Hieronder kun je het interview van Ilse Delange met RTL Boulevard bekijken.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
De TV van gisteren: kijkers onder de indruk van heftige verhalen én Richard Groenendijk in Herinneringen voor het Leven
06:47Vanavond op TV: Goede tijden, slechte tijden, Daylight, Star Trek IV: The Voyage Home
22:26B&B Vol Liefde-stel Daní en Joy verwelkomen baby: 'Ons wondertje'
16:25Deze BN'er krijgt een gastrol in Medisch Centrum West: opvallende naam
15:09Peter Jan Rens (75) na beroerte nu met hartproblemen in ziekenhuis
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
