TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Zangeres Ilse DeLange was meerdere seizoenen te zien als coach in The Voice of Holland. Na het schandaal keert de talentenjacht naar verwachting in 2026 terug op de buis. In een gesprek met RTL Boulevard vertelt Ilse DeLange wat ze van deze comeback vindt en of ze haar weer als coach mogen vragen.
Vorige week maakte RTL-directeur Peter van der Vorst in een interview met het AD bekend dat The Voice of Holland terugkeert op televisie. Ilse de Lange was twee seizoenen coach bij de talentenjacht en is blij met de terugkeer van het programma. Dat vertelt ze in een interview met RTL Boulevard.
''Nou, ik vind dat het al heel erg lang heeft geduurd. Omdat ik vind dat het programma los staat van de problematiek die er natuurlijk is en onderzocht wordt. Het is een heel mooi format en een kans voor talent om zich te laten zien'', concludeert de zangeres. ''En daar ben ik voor.''
De zangeres zou het leuk vinden om weer gevraagd te worden voor de talentenjacht. ''Ik heb er altijd ontzettend van genoten'', zegt ze. ''Dus ik zou dat hartstikke leuk vinden, maar dat is niet aan mij. Dat is aan de makers.''
Hieronder kun je het interview van Ilse Delange met RTL Boulevard bekijken.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis