TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Zangeres Ilse DeLange was meerdere seizoenen te zien als coach in The Voice of Holland. Na het schandaal keert de talentenjacht naar verwachting in 2026 terug op de buis. In een gesprek met RTL Boulevard vertelt Ilse DeLange wat ze van deze comeback vindt en of ze haar weer als coach mogen vragen.
Vorige week maakte RTL-directeur Peter van der Vorst in een interview met het AD bekend dat The Voice of Holland terugkeert op televisie. Ilse de Lange was twee seizoenen coach bij de talentenjacht en is blij met de terugkeer van het programma. Dat vertelt ze in een interview met RTL Boulevard.
''Nou, ik vind dat het al heel erg lang heeft geduurd. Omdat ik vind dat het programma los staat van de problematiek die er natuurlijk is en onderzocht wordt. Het is een heel mooi format en een kans voor talent om zich te laten zien'', concludeert de zangeres. ''En daar ben ik voor.''
De zangeres zou het leuk vinden om weer gevraagd te worden voor de talentenjacht. ''Ik heb er altijd ontzettend van genoten'', zegt ze. ''Dus ik zou dat hartstikke leuk vinden, maar dat is niet aan mij. Dat is aan de makers.''
Hieronder kun je het interview van Ilse Delange met RTL Boulevard bekijken.
Makers van Klem komen met serie De Prijs: met Teun Luijkx, Emma Josten en Georgina Verbaan
15:47The Voice of Holland: dit is het team van Suzan en Freek
14:30Steun en toeverlaat van André van Duin overleden: 'Bedankt'
13:28Kijkers krijgen geen genoeg van livestreams met dikke papegaaien en rondtrekkende vissen
13:22Peter Pannekoek deelt onthutsend verhaal over Toeslagenaffaire-slachtoffers: 'Het is echt hard'