TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Carlo Boszhard onthulde in zijn Televizier column dat hij na een relatie van veertien jaar op één knie was gegaan voor zijn grote liefde Herald. Het bericht zorgde voor een golf van felicitaties en gelukswensen.
Ook Irene Moors liet van zich horen. Het voorgenomen huwelijk van haar tv-partner deed Moors terugdenken aan 1995 toen ze zelf met Carlo aan het altaar verscheen. De beeldbuisbruiloft vond plaats in Telekids waar de jeugdhelden uiteindelijk letterlijk en figuurlijk een droomhuwelijk beleefden.
Irene, zelf alweer twintig jaar getrouwd met Barry Kroon, vindt het voorgenomen huwelijk van Carlo en Herald een 'heerlijk bericht' en schrijft op Instagram: "Jullie passen zo goed bij elkaar en dat zal binnenkort voor het 'echie' en voor altijd zijn #loveisthemessage'. Dat Irene in de liefde gelooft blijkt wel uit het feit dat ze op de grote dag Carlo en Herald als BABS in de echt gaat verbinden.
Cast Gooische Vrouwen verklapt details over nieuw seizoen (video)
09:27Catherine Keyl reageert in De Oranjezomer op boze Gordon: 'Dat is 35 jaar geleden!' (video)
09:03De TV van gisteren: kijkcijfers Triviant nog altijd laag, RTL4 scoort wel met quiz
06:47Vanavond op TV: Andere tijden presenteert: Door vrouwenogen, Ons kent ons, Don't Tell Mom the Babysitter's Dead
20:14De Bondgenoten-kijkers zijn helemaal klaar met Fabiënne