TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Carlo Boszhard onthulde in zijn Televizier column dat hij na een relatie van veertien jaar op één knie was gegaan voor zijn grote liefde Herald. Het bericht zorgde voor een golf van felicitaties en gelukswensen.
Ook Irene Moors liet van zich horen. Het voorgenomen huwelijk van haar tv-partner deed Moors terugdenken aan 1995 toen ze zelf met Carlo aan het altaar verscheen. De beeldbuisbruiloft vond plaats in Telekids waar de jeugdhelden uiteindelijk letterlijk en figuurlijk een droomhuwelijk beleefden.
Irene, zelf alweer twintig jaar getrouwd met Barry Kroon, vindt het voorgenomen huwelijk van Carlo en Herald een 'heerlijk bericht' en schrijft op Instagram: "Jullie passen zo goed bij elkaar en dat zal binnenkort voor het 'echie' en voor altijd zijn #loveisthemessage'. Dat Irene in de liefde gelooft blijkt wel uit het feit dat ze op de grote dag Carlo en Herald als BABS in de echt gaat verbinden.
Jordy wint 105.000 euro in De Bondgenoten: 'Dit ga ik er mee doen'
11:38Beau lijkt van de aardbodem verdwenen na abrupt vertrek uit De Bondgenoten
11:26GTST-ster door rug gegaan: fysio naar de set
11:13De Bondgenoten: 'Diederik, heb jij een speciale agenda met Anouk?'
10:25Weerbericht: zo warm wordt het deze week