TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Carlo Boszhard onthulde in zijn Televizier column dat hij na een relatie van veertien jaar op één knie was gegaan voor zijn grote liefde Herald. Het bericht zorgde voor een golf van felicitaties en gelukswensen.
Ook Irene Moors liet van zich horen. Het voorgenomen huwelijk van haar tv-partner deed Moors terugdenken aan 1995 toen ze zelf met Carlo aan het altaar verscheen. De beeldbuisbruiloft vond plaats in Telekids waar de jeugdhelden uiteindelijk letterlijk en figuurlijk een droomhuwelijk beleefden.
Irene, zelf alweer twintig jaar getrouwd met Barry Kroon, vindt het voorgenomen huwelijk van Carlo en Herald een 'heerlijk bericht' en schrijft op Instagram: "Jullie passen zo goed bij elkaar en dat zal binnenkort voor het 'echie' en voor altijd zijn #loveisthemessage'. Dat Irene in de liefde gelooft blijkt wel uit het feit dat ze op de grote dag Carlo en Herald als BABS in de echt gaat verbinden.
Op deze dag zie je weer nieuwe afleveringen van Woeste Grond op NPO Start
12:45Ortál Vriend eert Flikken Rotterdam-collega Cees Geel: 'Koester alle mooie herinneringen'
10:35Nachtmerrie voor Gerda en Mathilde (Urk!) op vakantie: 'Ze schreeuwde het uit van de pijn'
10:27Herman van der Zandt over nieuw seizoen De Slimste Mens: 'Er doen grote namen mee'
09:54De Bondgenoten-Salar reageert voor het eerst op geruchten over relatiebreuk met Mercedes