TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In een interview met Het Parool duidt Iris het beeld dat van haar is ontstaan. "Veel van wat er wordt gezegd en geschreven, vooral op de roddelkanalen, is gewoon niet waar. Verder heb ik zelf meegedaan aan het televisieprogramma Iris en de 12 dates van Net5, maar ik heb onderschat dat er zo’n eenzijdig beeld van me naar voren zou komen", zegt de pianiste erover.
In Iris en de 12 dates ging ze op televisie op zoek naar een nieuwe vlam en daarmee zorgde ze er dus zelf voor dat de hele wereld daarvan kon meegenieten. Deelname aan een dergelijk programma lijkt er niet meer in te zitten in de toekomst. "Destijds leek het me mooi, omdat ik alles waar ik als persoon van kan groeien, graag doe. Maar ik zou nu een andere keuze maken."
Iris heeft voor zichzelf geleerd dat ze niet meer zoveel wil delen met de media, zo laat ze merken in het interview als er gevraagd wordt naar een specifieke periode in haar leven. "Het is een lang verhaal, waarover ik heb besloten niets meer te delen. Het is onderdeel van mijn leven geworden, het heeft me gevormd, maar ik heb onderschat wat het vertellen op televisie – en de media die het altijd laten terugkomen – betekent voor mij en de mensen om me heen. Ik wil daar niet meer over praten."
Partnerbijdrage
Zien: Orgel Joke steelt de show in Vandaag Inside Oranje
09:11Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van de 100 dagen-serie met Nicolaas Veul te zien
07:46De TV van gisteren: Kijkers balen van wegvallen Nieuws van de Dag door Vandaag Inside
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Law & order: Special victims unit, Jaws
06:00Programma WK voetbal donderdag 18 juni