TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Jan houdt zijn fans met een eigen vlog al sinds jaar en dag op de hoogte van alles wat hij mee maakt. De pieken maar ook de dalen: dit weekend zwaaide hij zijn kippen uit.
Het toompje kippen is een vaste waarde in het leven van Jan en zijn man Coen. Maar sinds De Hoop begin juni officieel met pensioen ging bij RTL is er meer tijd voor reisjes. Dan is het eigenlijk geen doen voor de kippen om dagenlang onbehoed door de ruime tuin van de mannen te scharrelen.
Met pijn in het hart besloten Jan en Coen hun dieren dan ook weg te doen. Er is een goed huis gevonden bij RTL-collega Jeroen Kijk in de Vegte die in het nabijgelegen Kootwijk woont en zijn tuin openstelt voor de vijf hennen en de haan.
In Jans vlog is te zien hoe het afscheid verloopt. De emoties lopen hoogop.
Johnny de Mol baalt flink van schrappen I've Got the Music in Me: 'Helemaal kut'
10:00Roxeanne Hazes sloeg rol in The Passion meermaals af: 'Vond mezelf te jong'
09:04Terror Jaap is Barabbas in The Passion 2026: 'Een mooi einde van mijn mediacarrière'
08:35De TV van gisteren: kijkers gieren om overdreven acteerwerk van Geza Weisz in halve finale De Verraders
22:28Kijkers genieten van busjesgate in Mr Frank Visser Doet Uitspraak