TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Jan houdt zijn fans met een eigen vlog al sinds jaar en dag op de hoogte van alles wat hij mee maakt. De pieken maar ook de dalen: dit weekend zwaaide hij zijn kippen uit.
Het toompje kippen is een vaste waarde in het leven van Jan en zijn man Coen. Maar sinds De Hoop begin juni officieel met pensioen ging bij RTL is er meer tijd voor reisjes. Dan is het eigenlijk geen doen voor de kippen om dagenlang onbehoed door de ruime tuin van de mannen te scharrelen.
Met pijn in het hart besloten Jan en Coen hun dieren dan ook weg te doen. Er is een goed huis gevonden bij RTL-collega Jeroen Kijk in de Vegte die in het nabijgelegen Kootwijk woont en zijn tuin openstelt voor de vijf hennen en de haan.
In Jans vlog is te zien hoe het afscheid verloopt. De emoties lopen hoogop.
The Winner Takes It All krijgt tweede seizoen: 'Geef je op'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, The winner takes it all, Spies in Disguise
22:13Suzan en Britt zorgen voor kippenvelmoment met spontaan duet in The Voice of Holland
15:17Susanna Klibansky over nieuwe acteerklus: 'Natuurlijk heb ik meteen 'ja' gezegd'
14:04Geen totale kaalslag bij de NPO: misschien toch hoop voor Kassa, Rail Away of Carrie op Vrijdag?