TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Jan houdt zijn fans met een eigen vlog al sinds jaar en dag op de hoogte van alles wat hij mee maakt. De pieken maar ook de dalen: dit weekend zwaaide hij zijn kippen uit.
Het toompje kippen is een vaste waarde in het leven van Jan en zijn man Coen. Maar sinds De Hoop begin juni officieel met pensioen ging bij RTL is er meer tijd voor reisjes. Dan is het eigenlijk geen doen voor de kippen om dagenlang onbehoed door de ruime tuin van de mannen te scharrelen.
Met pijn in het hart besloten Jan en Coen hun dieren dan ook weg te doen. Er is een goed huis gevonden bij RTL-collega Jeroen Kijk in de Vegte die in het nabijgelegen Kootwijk woont en zijn tuin openstelt voor de vijf hennen en de haan.
In Jans vlog is te zien hoe het afscheid verloopt. De emoties lopen hoogop.
Met deze artiesten krijgt de WK Voetbal-finale nog meer glans
10:00Cornald Maas neemt tijdens deze Songfestival-act een plaspauze: 'Ik heb een behoorlijke hekel aan dit nummer'
09:26'Op deze datum start We Zijn Er Bijna'
08:32De TV van gisteren: Kijkers laten The Passion Hemelvaart massaal links liggen
16:14Wanneer is de finale van het WK Voetbal 2026 op tv te zien?