TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het gebeurde allemaal in Loosdrecht, waar Jan samen met zijn vrouw Ingrid was om zijn boot schoon te spuiten. "Het was goed mogelijk geweest, zeg ik met alle ernst, dat wij hier niet hadden gezeten", begint hij zijn verhaal.
"Ik stond op de steiger en de haspel dreigde in het water te vallen", aldus Jan. "Dus ik wilde er naartoe gaan en 'm grijpen. Toen verloor ik mijn evenwicht en lag ik ineens onder de steiger." Levensgevaarlijk, want: "Ik kan niet zwemmen. Het ging in een flits van een paar seconden. Er was gelukkig een blauwe kabel waar ik me aan vast kon houden, want ik kon niet staan." Ingrid, die eventjes verderop was maar Jan haar naam hoorde schreeuwen, schakelde de hulp in van een man die net kwam aanvaren. Die pakte een trappetje, waarmee Jan uiteindelijk het water uit kon komen.
Gelukkig maakte Jan het goed, al had-ie wel wat water binnengekregen. Maar de schrik zit er goed in: "Voor hetzelfde geld was ik met mijn kop tegen die boot gevallen en was ik bewusteloos geweest. Ik was best wel in paniek." Om zichzelf te kunnen redden als dit weer eens gebeurt, onderneemt Jan actie: "Ik heb nu besloten om zwemles te nemen. (...) Ik heb nu gegoogeld op privé-zwemles."
Je kunt Jans verhaal, die hij aan het begin van de podcast vertelt, hieronder beluisteren:
Partnerbijdrage
Video: Tommy van Lent reageert op geruchten rondom terugkeer in GTST
11:02Gedoe rond B&B Vol Liefde: Aftrap voor de tweede keer verplaatst
10:28Van grappenmaker tot zelfinzicht: Ruben Nicolai over pleasen, verlies en verandering
08:40Dit zijn de finalisten van Wie is De Mol? 2025
08:06De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier