TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Jan Versteegh reisde onlangs af naar de Dominicaanse Republiek om daar het nieuwe tv-programma Muscles & Brains op te nemen, maar wat een leuk avontuur moest worden draaide uit op een angstig spektakel.
Dat vertelt de presentator aan De Telegraaf.
Tijdens de opnames kregen de makers namelijk te maken met orkaan Beryl. "Ik zat in de auto toen er een vrachtwagen voor mij omwaaide", vertelt Jan over het moment dat hij zijn leven aan zich voorbij zag flitsen. "Ik dacht echt dat ik zou gaan sterven in een koekblik in de Dominicaanse Republiek. Het was écht heel eng."
Lees hier wat je van Muscles & Brains kunt verwachten
Door de heftige weersomstandigheden moest het team worden geëvacueerd waardoor de opnames stil kwamen te liggen. Dit is ook terug te zien in de show die vanaf 28 oktober 2024 elke werkdag om 20:30 uur te zien is bij Net5.
In Muscles & Brains moeten samengestelde koppels opdrachten succesvol uitvoeren om elkaar naar huis te spelen. De 'muscles' zijn hierbij gespierde mannen en de 'brains' zijn slimme vrouwen die dus met elkaar een duo vormen.
Partnerbijdrage
Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen
08:15De TV van gisteren: Kijkers helemaal klaar met Kyle en Danique in MAFS: ‘Hou er mee op’
20:06Kijkers lovend over Antoinette Hertsenberg als vervanger van zieke Eva Jinek
17:50Talpa stopt voorlopig met realityserie Familie Gillis: Massa is Kassa
17:01Miro Kloosterman maakt verrassende tv-comeback in The Passion Hemelvaart