TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Jan Versteegh reisde onlangs af naar de Dominicaanse Republiek om daar het nieuwe tv-programma Muscles & Brains op te nemen, maar wat een leuk avontuur moest worden draaide uit op een angstig spektakel.
Dat vertelt de presentator aan De Telegraaf.
Tijdens de opnames kregen de makers namelijk te maken met orkaan Beryl. "Ik zat in de auto toen er een vrachtwagen voor mij omwaaide", vertelt Jan over het moment dat hij zijn leven aan zich voorbij zag flitsen. "Ik dacht echt dat ik zou gaan sterven in een koekblik in de Dominicaanse Republiek. Het was écht heel eng."
Lees hier wat je van Muscles & Brains kunt verwachten
Door de heftige weersomstandigheden moest het team worden geëvacueerd waardoor de opnames stil kwamen te liggen. Dit is ook terug te zien in de show die vanaf 28 oktober 2024 elke werkdag om 20:30 uur te zien is bij Net5.
In Muscles & Brains moeten samengestelde koppels opdrachten succesvol uitvoeren om elkaar naar huis te spelen. De 'muscles' zijn hierbij gespierde mannen en de 'brains' zijn slimme vrouwen die dus met elkaar een duo vormen.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip