TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Jan Versteegh reisde onlangs af naar de Dominicaanse Republiek om daar het nieuwe tv-programma Muscles & Brains op te nemen, maar wat een leuk avontuur moest worden draaide uit op een angstig spektakel.
Dat vertelt de presentator aan De Telegraaf.
Tijdens de opnames kregen de makers namelijk te maken met orkaan Beryl. "Ik zat in de auto toen er een vrachtwagen voor mij omwaaide", vertelt Jan over het moment dat hij zijn leven aan zich voorbij zag flitsen. "Ik dacht echt dat ik zou gaan sterven in een koekblik in de Dominicaanse Republiek. Het was écht heel eng."
Lees hier wat je van Muscles & Brains kunt verwachten
Door de heftige weersomstandigheden moest het team worden geëvacueerd waardoor de opnames stil kwamen te liggen. Dit is ook terug te zien in de show die vanaf 28 oktober 2024 elke werkdag om 20:30 uur te zien is bij Net5.
In Muscles & Brains moeten samengestelde koppels opdrachten succesvol uitvoeren om elkaar naar huis te spelen. De 'muscles' zijn hierbij gespierde mannen en de 'brains' zijn slimme vrouwen die dus met elkaar een duo vormen.
Is Jan Slagter de nieuwe Johan Derksen?
10:15De deelnemers van het tweede seizoen Bestemming X zijn bekend
10:00Dennis van der Geest hoopt op meer tv-programma's met ouderen: 'En dan wil ik ze wel presenteren'
10:00Dionne Stax over het jubileumseizoen van Van Onschatbare Waarde: 'Nog iets leuks in petto'
09:50Dit gerucht gaat nu rond over Anouk en Diederik uit De Bondgenoten