TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Shownieuws onderzocht hoeveel de BN'ers op hun rekening kunnen bijschrijven na iedere huwelijksvoltrekking en dat zijn geen misselijke bedragen. Hopelijk maakt Lingo-presentator Jan Versteegh er veel werk van als BABS, want de bruidsparen die hem inhuren voor een praatje zijn 7500 euro armer. Jan is daarmee de duurste van alle BN'er's die erbij BABSen.
Dirk Zeelenberg was ooit de eerste BN'er die BABS werd als bijbaan. Hij vraagt het ook nog behoorlijke bedrag van 5.500 euro. Daarna gaat het rap omlaag. Xander de Buisonjé krijgt 3.500 euro, Angela Groothuizen 3.000 euro, Maik de Boer 2.950 euro en Marlayne Sahupala 2.000 euro.
Volgens Shownieuws ontkende de manager van Jan Versteegh dat hij 7500 euro vraagt. Volgens hem is dat veel minder. Maar de redactie van het entertainmentprogramma kreeg de informatie rechtstreeks van een bruidspaar dat een offerte vroeg bij Jan. Die info lijkt dus wel betrouwbaar.
Partnerbijdrage
Zo kijkt Marlijn Weerdenburg terug op eerste week We Zijn er Bijna!
09:34Hoe gaat het nu met Ferry Doedens?
09:06The Tribute: Battle of the Bands keert terug, doen alle juryleden weer mee?
08:14De TV van gisteren: kritiek op Eén Tegen 100 zwelt aan en kijkers lopen weg
12:47Even Tot Hier: speciaal 'ukulele-lied' over het Eurovisie Songfestival (video)