TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Shownieuws onderzocht hoeveel de BN'ers op hun rekening kunnen bijschrijven na iedere huwelijksvoltrekking en dat zijn geen misselijke bedragen. Hopelijk maakt Lingo-presentator Jan Versteegh er veel werk van als BABS, want de bruidsparen die hem inhuren voor een praatje zijn 7500 euro armer. Jan is daarmee de duurste van alle BN'er's die erbij BABSen.
Dirk Zeelenberg was ooit de eerste BN'er die BABS werd als bijbaan. Hij vraagt het ook nog behoorlijke bedrag van 5.500 euro. Daarna gaat het rap omlaag. Xander de Buisonjé krijgt 3.500 euro, Angela Groothuizen 3.000 euro, Maik de Boer 2.950 euro en Marlayne Sahupala 2.000 euro.
Volgens Shownieuws ontkende de manager van Jan Versteegh dat hij 7500 euro vraagt. Volgens hem is dat veel minder. Maar de redactie van het entertainmentprogramma kreeg de informatie rechtstreeks van een bruidspaar dat een offerte vroeg bij Jan. Die info lijkt dus wel betrouwbaar.
Viktor Brand blaast Waar Doen Ze Het Van? nieuw leven in op SBS6
08:50Op deze datum gaat het programma van Matthijs van Nieuwkerk en Shirma Rouse van start
08:30De TV van gisteren: Devon steelt de harten van heel B&B-kijkend Nederland
06:47Vanavond op TV: Zussen, Ewout:, Season of the Witch
18:53Dit zijn de deelnemers van het vierde seizoen van Stars on Stage