TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Shownieuws onderzocht hoeveel de BN'ers op hun rekening kunnen bijschrijven na iedere huwelijksvoltrekking en dat zijn geen misselijke bedragen. Hopelijk maakt Lingo-presentator Jan Versteegh er veel werk van als BABS, want de bruidsparen die hem inhuren voor een praatje zijn 7500 euro armer. Jan is daarmee de duurste van alle BN'er's die erbij BABSen.
Dirk Zeelenberg was ooit de eerste BN'er die BABS werd als bijbaan. Hij vraagt het ook nog behoorlijke bedrag van 5.500 euro. Daarna gaat het rap omlaag. Xander de Buisonjé krijgt 3.500 euro, Angela Groothuizen 3.000 euro, Maik de Boer 2.950 euro en Marlayne Sahupala 2.000 euro.
Volgens Shownieuws ontkende de manager van Jan Versteegh dat hij 7500 euro vraagt. Volgens hem is dat veel minder. Maar de redactie van het entertainmentprogramma kreeg de informatie rechtstreeks van een bruidspaar dat een offerte vroeg bij Jan. Die info lijkt dus wel betrouwbaar.
De TV van gisteren: Even Tot Hier maakt grandioze comeback en is Wie is de Mol? de baas
11:35Jan Smit voerde Gert Verhulst dronken tijdens Antwerpse stapavond: 'Hij bestelde stiekem shotjes'
11:04Bondgenoten-ster Mercedes fel over kritiek op haar gedrag: 'Was brak'
10:40Winnaar Slimste mens seizoen 27: 'Retespannend om mee te doen'
10:00Zo gaat het echt achter de schermen van Even tot Hier