TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens uitgeverij Kosmos gaat DINO over zijn jeugd op Curaçao tot zijn begin in Nederland zonder geld en zonder vader en over de carrière die hij daarna opbouwde. Asporaat heeft ook levenslessen in petto die hij deelt in het boek en schrijft dat je vanuit niets iets op kunt bouwen als je maar hard werkt.
„Door het schrijven van dit boek werd ik gedwongen het gesprek met mezelf aan te gaan en delen van mijn leven - die ik op een of andere manier verborgen hield - onder ogen te zien en hiermee te dealen, zodat ik deze nu echt los kan laten”, zegt de comedian, die onlangs totaal niet leuk was met zijn grappen op het Voetballer van het Jaar Gala.
Binnenkort presenteert Jandino Asporaat Dance, dance, dance voor SBS 6.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?