TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens uitgeverij Kosmos gaat DINO over zijn jeugd op Curaçao tot zijn begin in Nederland zonder geld en zonder vader en over de carrière die hij daarna opbouwde. Asporaat heeft ook levenslessen in petto die hij deelt in het boek en schrijft dat je vanuit niets iets op kunt bouwen als je maar hard werkt.
„Door het schrijven van dit boek werd ik gedwongen het gesprek met mezelf aan te gaan en delen van mijn leven - die ik op een of andere manier verborgen hield - onder ogen te zien en hiermee te dealen, zodat ik deze nu echt los kan laten”, zegt de comedian, die onlangs totaal niet leuk was met zijn grappen op het Voetballer van het Jaar Gala.
Binnenkort presenteert Jandino Asporaat Dance, dance, dance voor SBS 6.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6