TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens uitgeverij Kosmos gaat DINO over zijn jeugd op Curaçao tot zijn begin in Nederland zonder geld en zonder vader en over de carrière die hij daarna opbouwde. Asporaat heeft ook levenslessen in petto die hij deelt in het boek en schrijft dat je vanuit niets iets op kunt bouwen als je maar hard werkt.
„Door het schrijven van dit boek werd ik gedwongen het gesprek met mezelf aan te gaan en delen van mijn leven - die ik op een of andere manier verborgen hield - onder ogen te zien en hiermee te dealen, zodat ik deze nu echt los kan laten”, zegt de comedian, die onlangs totaal niet leuk was met zijn grappen op het Voetballer van het Jaar Gala.
Binnenkort presenteert Jandino Asporaat Dance, dance, dance voor SBS 6.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Jaap Reesema presenteert nieuwe talentenjacht Sing With Me
16:24De 6 beste programma's om deze week te streamen
15:44Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
14:25Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'