TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het is televisiemaker Wilfried de Jong die in gesprek ging met de acteur en kunstenaar.
"Door onze ontmoeting heb ik een andere Jeroen Krabbé ontdekt", aldus Wilfried. "Welke dat is, verklap ik niet. Dat mag de kijker zelf ontdekken."
Velen zullen Jeroen vooral kennen van films als De Vierde Man en Soldaat van Oranje. De laatste jaren maakt de vader van Martijn Krabbé geregeld programma's over kunst. Zo is hij momenteel te zien in Krabbé Zoekt Matisse.
Ik bèn niet oud, Jeroen Krabbé 80 jaar is op woensdag 4 december om 22.15 uur te zien op NPO 2.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster