TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat vertelt hij aan het ANP. "Ik ben aan het eind van mijn Latijn", stelt hij lachend. "Het slaat zo nérgens op, al die dingen die rond mijn verjaardag zijn georganiseerd. Maar ik kón geen nee zeggen. Ik ben in mijn hoofd en hart nog een jonge hond, die van alles kan genieten."
Hij vertelt dat hij al keuzes heeft gemaakt in de dingen die hij wel en vooral ook niet wilde rond zijn verjaardag. "Maar als ik mijzelf leen voor een boek, dan horen daar ook handtekeningensessies bij. Het blijft wel vreemd dat ik de afgelopen weken zo ontzettend veel lof heb gekregen. Dat blijft mij verbazen en verwonderen, en vervult mij eigenlijk met enige gêne."
En nu is het tijd voor rust, stelt hij. "Ik ben soms ook heel goed in nietsdoen, bijkomen en lezen. Eind december zijn Herma en ik 59 jaar getrouwd, dat is een mooie gelegenheid voor een reis." Want ook zijn programma over schilder Matisse heeft zijn tol wel geëist. "Fysiek kon ik het wel aan, maar geestelijk was het zwaar."
Genieten
Keuzes
Rust
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis