TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Vorig jaar maakte Frank Lammers het programma Gold voor Discovery en nu is Jeroen van Koningsbrugge aan de beurt. De presentator is daarmee het nieuwe gezicht voor het HBO Max en Discovery.
Voor het geschiedenisprogramma gaat Jeroen langs verschillende historische plekken in Europa om te kijken wat zich daar heeft afgespeeld. Dit doet hij niet alleen, maar samen met experts, om te achterhalen wat voor plek het precies is en wat daar heeft plaatsgevonden. Ze komen langs allerlei verlaten plekken, zoals een oude trein, verlaten gebouwen en grotten. Eén van de experts is urban explorer Bob Thissen.
Vanaf deze maand wordt alle content van de streamingdiensten HBO Max en Discovery+ gebundeld in Nederland. Het nieuwe programma van Jeroen van Koningsbrugge zal dit najaar te zien zijn op Discovery. Via Discovery+ zijn de afleveringen terug te kijken. Het is nog niet bekend hoe het programma gaat heten. Wordt vervolgd!
Partnerbijdrage
Johan Derksen twijfelt over samenwerking met Lale Gül: 'Ze is de weg kwijt'
11:09Marieke Heebink laat zich uit over Sleepers-rel: 'Te veel stress'
10:33Emma Wortelboer hoopt op eigen interviewprogramma: 'Zoals Theo van Gogh dat ooit deed'
10:08Estavana over aangeschoten Rafael bij Studio Voetbal: 'Hij heeft wel op z'n kop gekregen'
09:40De TV van gisteren: kijkers weten al zeker wie Stars on Stage gaat winnen