TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Vorig jaar maakte Frank Lammers het programma Gold voor Discovery en nu is Jeroen van Koningsbrugge aan de beurt. De presentator is daarmee het nieuwe gezicht voor het HBO Max en Discovery.
Voor het geschiedenisprogramma gaat Jeroen langs verschillende historische plekken in Europa om te kijken wat zich daar heeft afgespeeld. Dit doet hij niet alleen, maar samen met experts, om te achterhalen wat voor plek het precies is en wat daar heeft plaatsgevonden. Ze komen langs allerlei verlaten plekken, zoals een oude trein, verlaten gebouwen en grotten. Eén van de experts is urban explorer Bob Thissen.
Vanaf deze maand wordt alle content van de streamingdiensten HBO Max en Discovery+ gebundeld in Nederland. Het nieuwe programma van Jeroen van Koningsbrugge zal dit najaar te zien zijn op Discovery. Via Discovery+ zijn de afleveringen terug te kijken. Het is nog niet bekend hoe het programma gaat heten. Wordt vervolgd!
John Williams maakt op deze datum zijn opwachting met Huizenruilers
10:05De startdatum van het RTL 4-programma The House of Hide & Seek is bekend
10:00Stars on Stage keert terug: op deze datum begint het derde seizoen
10:00Gerard Joling kritisch op talkshows: 'Onderwerpen vaak zo zwaar'
09:57Het zestiende seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa is vanaf deze datum te zien