TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Vorig jaar maakte Frank Lammers het programma Gold voor Discovery en nu is Jeroen van Koningsbrugge aan de beurt. De presentator is daarmee het nieuwe gezicht voor het HBO Max en Discovery.
Voor het geschiedenisprogramma gaat Jeroen langs verschillende historische plekken in Europa om te kijken wat zich daar heeft afgespeeld. Dit doet hij niet alleen, maar samen met experts, om te achterhalen wat voor plek het precies is en wat daar heeft plaatsgevonden. Ze komen langs allerlei verlaten plekken, zoals een oude trein, verlaten gebouwen en grotten. Eén van de experts is urban explorer Bob Thissen.
Vanaf deze maand wordt alle content van de streamingdiensten HBO Max en Discovery+ gebundeld in Nederland. Het nieuwe programma van Jeroen van Koningsbrugge zal dit najaar te zien zijn op Discovery. Via Discovery+ zijn de afleveringen terug te kijken. Het is nog niet bekend hoe het programma gaat heten. Wordt vervolgd!
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)