TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Vorig jaar maakte Frank Lammers het programma Gold voor Discovery en nu is Jeroen van Koningsbrugge aan de beurt. De presentator is daarmee het nieuwe gezicht voor het HBO Max en Discovery.
Voor het geschiedenisprogramma gaat Jeroen langs verschillende historische plekken in Europa om te kijken wat zich daar heeft afgespeeld. Dit doet hij niet alleen, maar samen met experts, om te achterhalen wat voor plek het precies is en wat daar heeft plaatsgevonden. Ze komen langs allerlei verlaten plekken, zoals een oude trein, verlaten gebouwen en grotten. Eén van de experts is urban explorer Bob Thissen.
Vanaf deze maand wordt alle content van de streamingdiensten HBO Max en Discovery+ gebundeld in Nederland. Het nieuwe programma van Jeroen van Koningsbrugge zal dit najaar te zien zijn op Discovery. Via Discovery+ zijn de afleveringen terug te kijken. Het is nog niet bekend hoe het programma gaat heten. Wordt vervolgd!
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene