TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Van Koningsbrugge verklapt zijn kijkgedrag voor de camera van RTL Boulevard ter promotie van het veertiende seizoen van Draadstaal dat hij samen met Dennis van de Ven maakt.
Jeroen (49) kan zijn werk niet helemaal loslaten en dat maakt tv-kijken geen ontspannen ervaring: "Heel eerlijk gezegd kijk ik thuis mijn eigen programma's eigenlijk nooit. Meestal zie ik de opnames terug, als de eerste versie er is. Dan zit je toch niet te kijken als een kijker, maar let je meer op de opbouw: 'Oh, had dit niet iets later gemoeten? Volgens mij kunnen we er eerder uit hier'."
Als Jeroen inderdaad wegzapt als hij zelf in beeld komt dan mist hij heel wat televisie. Naast Draadstaal op NPO 3 was hij eerder dit seizoen ook te zien op NPO 1 met zijn eigen Kamp van Koningsbrugge. Daarnaast is hij veelgevraagd bij de commerciëlen: op SBS 6 is hij teamcaptain van Ik hou van Holland terwijl hij op RTL 4 aanschuift bij DNA singers en de nieuwe, vlak voor de start uitgestelde, Marieke Elsinga personalityshow Alles is muziek.
Partnerbijdrage
Beste Zangers aflevering 2 gemist? Bekijk hier alle optredens terug
10:15Winston Gerschtanowitz: 'Hier ken ik de Miljoenenjacht-thuiswinaar van'
09:19Valerio Zeno presenteert Echte Jongens op Safari en dit zijn de deelnemers
09:01Fred in B&B Vol Liefde: 'Ik wil op nummer één staan, voor mijn vriendins kinderen'
08:20De TV van gisteren: Beestenboel maakt vrije val door terugkeer Miljoenenjacht