TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Van Koningsbrugge verklapt zijn kijkgedrag voor de camera van RTL Boulevard ter promotie van het veertiende seizoen van Draadstaal dat hij samen met Dennis van de Ven maakt.
Jeroen (49) kan zijn werk niet helemaal loslaten en dat maakt tv-kijken geen ontspannen ervaring: "Heel eerlijk gezegd kijk ik thuis mijn eigen programma's eigenlijk nooit. Meestal zie ik de opnames terug, als de eerste versie er is. Dan zit je toch niet te kijken als een kijker, maar let je meer op de opbouw: 'Oh, had dit niet iets later gemoeten? Volgens mij kunnen we er eerder uit hier'."
Als Jeroen inderdaad wegzapt als hij zelf in beeld komt dan mist hij heel wat televisie. Naast Draadstaal op NPO 3 was hij eerder dit seizoen ook te zien op NPO 1 met zijn eigen Kamp van Koningsbrugge. Daarnaast is hij veelgevraagd bij de commerciëlen: op SBS 6 is hij teamcaptain van Ik hou van Holland terwijl hij op RTL 4 aanschuift bij DNA singers en de nieuwe, vlak voor de start uitgestelde, Marieke Elsinga personalityshow Alles is muziek.
Yvonne Coldweijer slacht Olcay Gulsen: 'Het is bijna dwangmatig'
12:19NPO bevestigt: 'Nederland naar Songfestival in 2027 en zo gaan we het doen'
11:08Wanneer is de finale van De Slimste Mens te zien?
10:00Jamai Loman verklapt wat zijn favoriete tv-programma's zijn: 'Ik vind ze fantastisch'
08:30Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Promenade