TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Johnny de Mol vertelde afgelopen woensdag nog in zijn talkshow HLF8 dat hij zijn ex-vriendin Shima Kaes echt niet heeft mishandeld. Ondanks zijn statement, geloven Johan Derksen en René van der Gijp er helemaal niets van.
Het duo vertelde gisteravond in Vandaag Inside namelijk dat zij ervan overtuigd zijn dat Johnny zich wel degelijk schuldig heeft gemaakt aan mishandeling van zijn ex.
De aangifte van Shima was woensdag te lezen in HP/DeTijd en daar stond in dat zij naar eigen zeggen drie keer flink mishandeld is door Johnny met veel blauwe plekken en een blauw oog als gevolg. Johnny liet diezelfde avond nog van zich horen en zei dat er helemaal niets van waar was.
Johan noemt het statement van Johnny een 'leugen'. "Hij heeft natuurlijk een drank- en drugsprobleem gehad. Dan weet je ook niet meer precies wat je doet. Daar kun je later heel veel spijt van hebben, maar het is wel makkelijk om te zeggen: 'Dat is niet gebeurd.'"
Later vraagt tafelgast Angela de Jong aan Johan of dit betekent dat hij het verhaal van Johnny niet gelooft. Daarmee antwoordt Johan bevestigend: "Nou, als er een politierapport is met medische verklaringen en foto’s van zo’n meisje, dan zullen ze het aan kunnen tonen." Ook René reageert overtuigd: “Nee, dat is natuurlijk gebeurd.”
Johnny liet in zijn statement nog weten dat als het een zaak wordt, hij zich zal verantwoorden.
Partnerbijdrage
Nieuwslezeres Daphne Lammers doorbreekt maandenlange stilte: 'I will be back'
08:35De TV van gisteren: Programmering van zaterdagavond weet tv-kijkers amper te verleiden
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Vals spel, Norbit
13:15B&B Vol Liefde deelnemer Timothy reageert op kritiek: 'Dat houdt me in leven' (video)
09:41'RTL4 komt met groot nieuws over The Masked Singer'