TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Talpa heeft aan persbureau ANP laten weten dat ook na de zomerstop vervangende presentatoren hun opwachting maken.
Het is de bedoeling dat Johnny wordt vervangen door twee vrouwen die al eerder te zien waren als inval-presentator. Hélène Hendriks doet de maandag tot en met woensdag en Leonie ter Braak pakt de donderdag en vrijdag. Het programma start weer vanaf 29 augustus.
Het is overigens nog onduidelijk wanneer Johnny weer terugkeert, zegt een woordvoerder. Volgens de zegsman van Talpa pakt hij zijn werkzaamheden weer op bij HLF8 "zodra er meer duidelijkheid is in het proces".
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'
08:57De TV van gisteren: WK-kijkers zien recordgoal van Marokko en pijnlijke blunder voor Australië
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2