TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Talpa heeft aan persbureau ANP laten weten dat ook na de zomerstop vervangende presentatoren hun opwachting maken.
Het is de bedoeling dat Johnny wordt vervangen door twee vrouwen die al eerder te zien waren als inval-presentator. Hélène Hendriks doet de maandag tot en met woensdag en Leonie ter Braak pakt de donderdag en vrijdag. Het programma start weer vanaf 29 augustus.
Het is overigens nog onduidelijk wanneer Johnny weer terugkeert, zegt een woordvoerder. Volgens de zegsman van Talpa pakt hij zijn werkzaamheden weer op bij HLF8 "zodra er meer duidelijkheid is in het proces".
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Tobias Camman deelt emotionele post na laagste cijfer ooit in Het Perfecte Plaatje op Reis
11:13Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen