TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Johnny de Mol was vrijdagavond te gast bij Renze waar hij vragen kreeg over zijn nieuwe tv-klus.
De Mol maakt in juli zijn debuut bij De oranjezomer, zo werd afgelopen week bekend tijdens de Talpa adverteerderspresentatie. Hélène Hendriks geeft na twee maanden het stokje aan De Mol over die de laatste vier weken mag maken. Hendriks zei na afloop: "Ik kreeg ook net door dat het doorgaat, dus ik moet ook even schakelen."
Hierdoor ontstond het beeld dat de komst van De Mol buiten haar om is beklonken. Aan het AD liet Hendriks daags na de onthulling echter weten: "Ik kan acht weken, want daarna begint Ziggo Sport weer en ik ben ook in dienst bij hen namelijk. Ik wist dat ze met Johnny bezig waren en gisteren bleek en hoorde ik dat alles rond was. Top dus."
Bij Renze bevestigde Johnny nog eens dat Hélène overal van op de hoogte was: "Dat is heel netjes gegaan. Ik denk dat het gewoon een Hélène-grapje was." De presentatrice zou De Mol, van wie ze ooit HLF8 overnam, zelf gebeld hebben om hem te polsen.
De kogel is door de kerk: De Augurkenkoning krijgt een vijfde seizoen
19:55Deze acteurs zijn te zien in de Woeste Grond-bioscoopfilm
19:33Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Au Pairs te zien
16:30Boer Zoekt Vrouw-boerin Annemiek bevallen van een zoon
15:39Adieu God gaat door maar dan niet met Tijs van den Brink