TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat vertelt de presentatrice in gesprek met Libelle.
Loretta is zich heel bewust van het feit dat ze geluk heeft gehad. "Dat is lang niet iedereen gegund. Het is niet alleen kanker. Er zijn zoveel gruwelijke, ongeneeslijke ziektes", aldus Loretta. Maar liefst zes keer in één jaar tijd belandde Loretta op de operatietafel. "Daar lag ik weer onder drie lampen, daar was die chirurg weer." De presentatrice heeft altijd hoop gehad. "Maar onder de oppervlakte was het moeilijk om erin te blijven geloven", vertelt ze. "Ik ben heel bang voor de dood. Ik wil er niet mee bezig zijn en ook niet dat het er is."
Met het oppakken van haar oude leven is de presentatrice druk bezig. "Maar uiteindelijk blijkt het gewone leven al leuk genoeg. Weer lekker mijn werk kunnen doen bijvoorbeeld", zegt ze. Ze straalt dan ook wekelijks als jurylid bij The Masked Singer en in haar vaste programma Koffietijd. "Dat ik dat allemaal weer kan doen, daar ben ik heel blij mee."
The Masked Singer is wekelijks te zien op vrijdag om 20:00 uur bij RTL4.
Roxeanne Hazes verzorgt in Memoriam-act tijdens Gouden Televizier-Ring Gala
15:30Greetje Hakvoort geeft update na relatiebreuk
14:34Linda de Mol werkt aan geheimzinnig nieuw tv-programma: 'Heel leuk idee'
10:57Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Love Island VIPS
10:28Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'