TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Eigenlijk wilde ze het nog even geheimhouden, maar een showbizzfotograaf was haar toch weer voor.
Lees ook: Katja Schuurman reageert op ophef schoenenreclame
Eerder deze week verscheen er al een veelzeggende foto van Katja Schuurman en een onbekende man op een terras in weekblad Weekend. Wanneer een verslaggever van Shownieuws haar er op de première van Costa! naar vraagt, kan ze dan ook het niet ontkennen. "Ik heb wel een hele leuke man ontmoet", aldus Katja die de foto zelf nog niet had gespot.
Ze vermoedt dan ook dat de roddelpers haar gekiekt hebben met een andere man, maar uiteindelijk blijkt niets minder waar. "Maar dat is zijn achterhoofd. Hij heeft wel een hele knappe achterkant", grapt ze.
Katjais er zelf van ondersteboven. "Leuk hé? Na maanden janken een beetje zo vlinders, dat is toch veel leuker? Dat past ook helemaal bij de zomervibe." Of er ook een romantische zomer voor de boeg ligt? "Ik vermoed van wel."
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
