TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De Oekraïense oud-profvoetballer Evgeniy Levchenko was gisteren, samen met andere leden van de Oekraïense gemeenschap in Nederland, op de thee bij het koningspaar in Paleis Noordeinde. En daar maakte hij een bijzondere afspraak met de koning.
Evgeniy heeft namelijk op Instagram laten weten dat hij een afspraak met koning Willem-Alexander heeft gemaakt om na de oorlog in Oekraine samen naar zijn thuisland te reizen.
De oud-voetballer plaatste een foto waarop de koning een shirt van het Oekraïens voetbalelftal vasthoudt. “Dank U, Majesteit Willem-Alexander en Máxima voor Uw tijd, Uw solidariteit en de steun aan Oekraïne. En de afspraak staat, zodra de oorlog stopt (geen twijfel over mogelijk dat we winnen), gaan we samen naar Oekraïne en geven we dit shirt aan president Zelenskiy.”
De oorlog in Oekraïne is natuurlijk onderwerp van gesprek bij Evgeniy en zijn partner Victoria Koblenko thuis. Het stel verscheen de afgelopen tijd al meerdere keren in verschillende talkshows om over de situatie te praten.
Carrie ten Napel twijfelde om Sterren op het Doek over te nemen van Özcan Akyol: 'Hij vindt het moeilijk'
09:50Komt er nog een nieuw seizoen van De Erfgenaam?
09:13De TV van gisteren: de kijkers van De Bondgenoten ergeren zich kapot aan het 'geknuf' van Joshlyn
06:47Vanavond op TV: Frontlinie, André Hazes: En nu ..., The Punisher
23:59BOE! De Halloween-special van LOL: Last One Laughing is nu te zien op Prime Video
Een nieuwe generatie voegt zich in Expend4Bles bij ’s werelds beruchtste huurlingen.
