TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Begin dit jaar kwam het verdrietige nieuws naar buiten dat presentator Martijn Krabbé ongeneeslijk ziek is. Makelaar Alex van Keulen, die samenwerkt met Martijn in het woonprogramma Kopen Zonder Kijken, sprak met Weekend over de ziekte van de presentator.
Makelaar Alex van Keulen en Martijn Krabbé zijn al jarenlang vaste gezichten in het RTL 4-programma Kopen Zonder Kijken. Dat Martijn het programma vanwege zijn gezondheid niet meer kan presenteren, is voor het Kopen Zonder Kijken-team en de kijkers een groot gemis.
Alex van Keulen vertelt in het interview met Weekend dat hij veel aan Martijn denkt. ''Ik ben er veel mee bezig natuurlijk. Maar we vangen hem op. Het is een enorm gemis om hem niet meer om ons heen te hebben.''
Martijn Krabbé maakte in januari bekend dat hij uitgezaaide longkanker heeft en daar niet meer van kan genezen. Van Keulen vindt het enorm heftig. ''Los van Martijn gun je niemand deze ziekte. Hij is nog zo jong, een week jonger dan ik. Bijna drie jaar geleden heb ik mijn broer verloren aan diezelfde ziekte, dus dat hakt er bij mij misschien wel extra hard in'', aldus Alex.
''Je kunt er helemaal niets aan veranderen. Ik denk dat de grootste klap nog moet komen. Ik weet dat hij wordt omringd door heel fijne mensen en afgelopen jaar als een verdieping van z’n leven ziet. Dat is wel fijn om te horen.''
Martijn Krabbé is in het huidige seizoen van Kopen Zonder Kijken nog af en toe te zien. Vanaf seizoen 9 doet Krabbé alleen nog de voice-over van het programma en nemen RTL-collega's de presentatie van hem over.
Kopen Zonder Kijken is elke maandag om 20:30 uur op RTL 4 te zien.
Waar blijven de meubels van De Bondgenoten? Mysterie ontrafeld
13:15Emma Wortelboer in verwachting van tweede kindje
12:18Sterren staan stil bij '1 jaar zonder Loretta Schrijver'
11:37Komt er een tweede seizoen van De Bogaartjes?
10:50Verspreking van Roos in De Verraders zet de boel op z’n kop: ‘Wat doe je nu?’