TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Prachtig nieuws voor Lars Scheve uit Married At First Sight en zijn vriendin Felice, want ze zijn in verwachting van hun eerste kindje. Dat heeft Lars bevestigd met een bericht op Instagram.
Lars maakte het heuglijke nieuws gisteren bekend met een foto op Instagram. Op de foto is te zien dat Lars zijn hand op de buik van zijn vriendin Felice houdt. ''Je bent zo welkom, lief klein meisje'', schrijft Lars bij het bericht. Felice is in augustus 2024 uitgerekend.
Lars deed mee aan het zesde seizoen van Married At First Sight en trouwde daar met Lizzy. Ondanks dat het eerst heel goed leek te klikken tussen de twee, hield het huwelijk geen stand. Daardoor besloten Lars en Lizzy om niet getrouwd te blijven. Inmiddels is Lars alweer ruim twee jaar gelukkig met zijn vriendin Felice.
''Twee jaar geleden ben ik een leuke meid tegengekomen en ik woon inmiddels met haar samen", vertelde Lars eerder over zijn vriendin in een gesprek met RTL Boulevard. En die liefde wordt nu bezegeld met een zwangerschap!
Vanavond op TV: Poorten van Europa, Law & order: Special victims unit, Casanova's
19:34RTL grijpt in na 'haat' van B&B Vol Liefde-kijkers op Fred
15:57Goed nieuws voor fans van Jan Smit: jubileumconcert komt op tv
15:55De streamingtip van de week: Tropenjaren op Netflix
14:33Dertien experts testen hun mensenkennis in Wolven: bekijk de trailer