TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Prachtig nieuws voor Lars Scheve uit Married At First Sight en zijn vriendin Felice, want ze zijn in verwachting van hun eerste kindje. Dat heeft Lars bevestigd met een bericht op Instagram.
Lars maakte het heuglijke nieuws gisteren bekend met een foto op Instagram. Op de foto is te zien dat Lars zijn hand op de buik van zijn vriendin Felice houdt. ''Je bent zo welkom, lief klein meisje'', schrijft Lars bij het bericht. Felice is in augustus 2024 uitgerekend.
Lars deed mee aan het zesde seizoen van Married At First Sight en trouwde daar met Lizzy. Ondanks dat het eerst heel goed leek te klikken tussen de twee, hield het huwelijk geen stand. Daardoor besloten Lars en Lizzy om niet getrouwd te blijven. Inmiddels is Lars alweer ruim twee jaar gelukkig met zijn vriendin Felice.
''Twee jaar geleden ben ik een leuke meid tegengekomen en ik woon inmiddels met haar samen", vertelde Lars eerder over zijn vriendin in een gesprek met RTL Boulevard. En die liefde wordt nu bezegeld met een zwangerschap!
Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen
14:37Eddy Zoëy blikt terug op een heftige tijd door Eagle Syndroom: 'Praatte niet of nauwelijks'
13:45Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan