TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
RTL bevestigt aan het AD dat Ter Braak de overstap heeft gemaakt en per 1 januari voor de zendergroep werkt.
De 42-jarige Leonie begon haar tv-loopbaan in 1995 en werkte in de beginjaren voor RTV Oost. In 2010 stroomde ze door naar de publieke omroep waar ze programma's presenteerde als Keuringsdienst van waarde, Hufterproef en ontbijtshow Goedemorgen Nederland. Ze stond bekend om haar scherpe blik en interesse in maatschappelijke onderwerpen. In 2017 verraste ze dan ook vriend en vijand toen ze besloot de NPO te verruilen voor Talpa.
Bij SBS 6 kwam ze ondanks haar uitgesproken mening nooit echt uit de verf. Ter Braak kreeg genoeg te doen, maar leek haar draai nooit echt te vinden. In het pantheon van Talpa-gezichten bleef ze mede door de komst van grote namen als Linda de Mol en Wendy van Dijk wat hangen in de B-categorie. Zo maakte ze met Wendy het jammerlijk geflopte Cupido ofzo, dook ze op in Ladies night en lanceerde ze Uit het leven gegrepen en Kinderen kopen een huis. Momenteel presenteert ze als invaller het evenmin lekker scorende HLF8.
RTL Nederland is vanaf 1 januari de nieuwe broodheer van de presentatrice die ook nog eens een succesvolle loopbaan als actrice heeft. Welke programma's Leonie gaat maken voor de zender is nog niet bekend, wel is duidelijk dat ze voor drie jaar aan de zender verbonden blijft.
B&B Vol Liefde: Fred kijkt Doete haar kleren uit
11:03Neefje Mart Hoogkamer naar De Bondgenoten? 'Gesprekken al gaande'
10:19Wanneer is Renze nou eindelijk terug op tv?
10:00Anniko van Santen over het vernieuwde Triviant: 'Het spel is een stuk strategischer dan vroeger'
09:47Anniko van Santen: 'Hier krijg ik persoonlijk een endorfine rush van'