TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
RTL bevestigt aan het AD dat Ter Braak de overstap heeft gemaakt en per 1 januari voor de zendergroep werkt.
De 42-jarige Leonie begon haar tv-loopbaan in 1995 en werkte in de beginjaren voor RTV Oost. In 2010 stroomde ze door naar de publieke omroep waar ze programma's presenteerde als Keuringsdienst van waarde, Hufterproef en ontbijtshow Goedemorgen Nederland. Ze stond bekend om haar scherpe blik en interesse in maatschappelijke onderwerpen. In 2017 verraste ze dan ook vriend en vijand toen ze besloot de NPO te verruilen voor Talpa.
Bij SBS 6 kwam ze ondanks haar uitgesproken mening nooit echt uit de verf. Ter Braak kreeg genoeg te doen, maar leek haar draai nooit echt te vinden. In het pantheon van Talpa-gezichten bleef ze mede door de komst van grote namen als Linda de Mol en Wendy van Dijk wat hangen in de B-categorie. Zo maakte ze met Wendy het jammerlijk geflopte Cupido ofzo, dook ze op in Ladies night en lanceerde ze Uit het leven gegrepen en Kinderen kopen een huis. Momenteel presenteert ze als invaller het evenmin lekker scorende HLF8.
RTL Nederland is vanaf 1 januari de nieuwe broodheer van de presentatrice die ook nog eens een succesvolle loopbaan als actrice heeft. Welke programma's Leonie gaat maken voor de zender is nog niet bekend, wel is duidelijk dat ze voor drie jaar aan de zender verbonden blijft.
Yvonne Coldweijer slacht Olcay Gulsen: 'Het is bijna dwangmatig'
12:19NPO bevestigt: 'Nederland naar Songfestival in 2027 en zo gaan we het doen'
11:08Wanneer is de finale van De Slimste Mens te zien?
10:00Jamai Loman verklapt wat zijn favoriete tv-programma's zijn: 'Ik vind ze fantastisch'
08:30Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Promenade