TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Sinds januari woont Linda alleen in haar grote Gooische villa, maar daar is sinds kort verandering in gekomen.
Linda heeft namelijk vijf Oekraïense vluchtelingen opgevangen bij haar thuis. Dat heeft haar manager aan RTL Boulevard laten weten. Het gaat om een moeder, drie kinderen en een oma. Volgens haar manager woont het gezin niet in haar tuinhuisje maar echt bij haar in huis. “Het was een logische stap nu haar kinderen de deur uit zijn. En omdat ze ook veel doet voor gezinnen, zoals met de LINDA. Foundation.”
"Binnen drie maanden zal de gemeente voor iets anders zorgen. Ze spreken nauwelijks Engels, maar gebruiken Google Translate dus op die manier communiceren ze,” laat Linda’s manager aan RTL Boulevard weten.
Begin dit jaar gingen Linda en haar ex-partner Jeroen Rietbergen uit elkaar, nadat de bandleider van The Voice of Holland werd beschuldigd van seksueel grensoverschrijdend gedrag.
Na alle ellende probeert Linda de Mol haar werkzaamheden langzaam weer op te pakken. Inmiddels is duidelijk dat nog dit jaar een televisieserie op de buis moet komen met een rol voor de actrice/presentatrice.
We Zijn er Bijna!: dit is de exacte route die Marlijn en de kampeerders afleggen
13:34Wanneer is LUBACH weer terug op tv?
12:55Erica Terpstra tóch nog op reis voor MAX?
12:11B&B Vol Liefde: 'Nee Ceciel, ik wil niet meer met je eten'
11:15Zus van Fabiënne uit De Bondgenoten spreekt zich uit over gerucht: 'Het is te bizar voor woorden'