TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Sinds januari woont Linda alleen in haar grote Gooische villa, maar daar is sinds kort verandering in gekomen.
Linda heeft namelijk vijf Oekraïense vluchtelingen opgevangen bij haar thuis. Dat heeft haar manager aan RTL Boulevard laten weten. Het gaat om een moeder, drie kinderen en een oma. Volgens haar manager woont het gezin niet in haar tuinhuisje maar echt bij haar in huis. “Het was een logische stap nu haar kinderen de deur uit zijn. En omdat ze ook veel doet voor gezinnen, zoals met de LINDA. Foundation.”
"Binnen drie maanden zal de gemeente voor iets anders zorgen. Ze spreken nauwelijks Engels, maar gebruiken Google Translate dus op die manier communiceren ze,” laat Linda’s manager aan RTL Boulevard weten.
Begin dit jaar gingen Linda en haar ex-partner Jeroen Rietbergen uit elkaar, nadat de bandleider van The Voice of Holland werd beschuldigd van seksueel grensoverschrijdend gedrag.
Na alle ellende probeert Linda de Mol haar werkzaamheden langzaam weer op te pakken. Inmiddels is duidelijk dat nog dit jaar een televisieserie op de buis moet komen met een rol voor de actrice/presentatrice.
VI komt met keiharde analyse vertrek Renze bij RTL tonight
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol? 25 jaar, Oh, wat een jaar!, The Simpsons Movie
22:08Dit zijn de afvallers van de tweede aflevering van The Masked Singer 2025
18:56Renze Klamer vertrekt per direct als presentator bij RTL Tonight
15:17Nasrdin Dchar onthult nieuwe details over Videoland-crimeserie Narcostad