TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Linda de Mol sprak met de krant over het 25-jarig jubileum van Miljoenenjacht dat komende zondag te zien is.
Terloops reageerde De Mol ook op de suggestie van Hélène Hendriks die eind maart in De oranjezondag opperde dat Noa uiteindelijk de populaire spelshow wel zou overnemen.
Daar kan Linda kort over zijn: "Noa voelt zich toch het lekkerst met een bodywarmer en sneakers op een veld. Al kan ik me voorstellen dat als ze ooit een gezin heeft, denkt: ik wil niet de hele tijd meer reizen. Maar of ze ooit zo'n showtrap af gaat lopen, dat betwijfel ik."
Sowieso is de showtrap levensgevaarlijk, zo weet De Mol die bij een 'lullige misstap' twee jaar geleden bijna haar voet brak: "Sindsdien ben ik iedere keer dolblij als ik beneden ben. Er komt een tijd dat ik met een lift van de zijkant van die trap kom."
Dit zijn alle voormalige winnaars van The Voice of Holland
11:55Pijnlijk: Chess vertelt in De Bondgenoten over haar nogal korte avontuurtje met Thomas
10:32Dit is de startdatum van het derde seizoen van Schiphol Airport
10:28Winter Vol Liefde-kijker richt pijlen op Klaas: 'Man zonder ruggegraat'
09:34Johan Derksen doet suggestie voor vervanger van Jack van Gelder in SBS-talkshows