TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Linda de Mol sprak met de krant over het 25-jarig jubileum van Miljoenenjacht dat komende zondag te zien is.
Terloops reageerde De Mol ook op de suggestie van Hélène Hendriks die eind maart in De oranjezondag opperde dat Noa uiteindelijk de populaire spelshow wel zou overnemen.
Daar kan Linda kort over zijn: "Noa voelt zich toch het lekkerst met een bodywarmer en sneakers op een veld. Al kan ik me voorstellen dat als ze ooit een gezin heeft, denkt: ik wil niet de hele tijd meer reizen. Maar of ze ooit zo'n showtrap af gaat lopen, dat betwijfel ik."
Sowieso is de showtrap levensgevaarlijk, zo weet De Mol die bij een 'lullige misstap' twee jaar geleden bijna haar voet brak: "Sindsdien ben ik iedere keer dolblij als ik beneden ben. Er komt een tijd dat ik met een lift van de zijkant van die trap kom."
Partnerbijdrage
Kjeld Nuis dolblij met bronzen medaille: ‘Kleur kon mij geen moer schelen’
20:02Haha! Erben Wennemars gaat uit z’n dak en sloopt bril van journalist (video)
19:11Dit is de jury van het vernieuwde Got Talent
15:47Producent Sleepers wil opnieuw in gesprek met Teun Kuilboer: 'In ieders belang dat we dit zorgvuldig behandelen'
15:05Gwen van Poorten presenteert dit nieuwe realityprogramma van Net5