TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Linda de Mol sprak met de krant over het 25-jarig jubileum van Miljoenenjacht dat komende zondag te zien is.
Terloops reageerde De Mol ook op de suggestie van Hélène Hendriks die eind maart in De oranjezondag opperde dat Noa uiteindelijk de populaire spelshow wel zou overnemen.
Daar kan Linda kort over zijn: "Noa voelt zich toch het lekkerst met een bodywarmer en sneakers op een veld. Al kan ik me voorstellen dat als ze ooit een gezin heeft, denkt: ik wil niet de hele tijd meer reizen. Maar of ze ooit zo'n showtrap af gaat lopen, dat betwijfel ik."
Sowieso is de showtrap levensgevaarlijk, zo weet De Mol die bij een 'lullige misstap' twee jaar geleden bijna haar voet brak: "Sindsdien ben ik iedere keer dolblij als ik beneden ben. Er komt een tijd dat ik met een lift van de zijkant van die trap kom."
Oos Kesbeke heeft grootse plannen en wil een eigen Pickle Festival in Nederland
12:10Blijft Fred uit B&B Vol Liefde in Nederland door nieuwe vriendin? 'Wil nu niet terug'
10:49Hereniging Arie en Caroline uit B&B Vol Liefde in Spanje voor iedereen te volgen
10:00Camiel Kesbeke droomt van deelname aan deze tv-programma's
09:57Eline: 'Ik deed niet mee aan B&B Vol Liefde omdat ik een kind wil'