TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Linda de Mol sprak met de krant over het 25-jarig jubileum van Miljoenenjacht dat komende zondag te zien is.
Terloops reageerde De Mol ook op de suggestie van Hélène Hendriks die eind maart in De oranjezondag opperde dat Noa uiteindelijk de populaire spelshow wel zou overnemen.
Daar kan Linda kort over zijn: "Noa voelt zich toch het lekkerst met een bodywarmer en sneakers op een veld. Al kan ik me voorstellen dat als ze ooit een gezin heeft, denkt: ik wil niet de hele tijd meer reizen. Maar of ze ooit zo'n showtrap af gaat lopen, dat betwijfel ik."
Sowieso is de showtrap levensgevaarlijk, zo weet De Mol die bij een 'lullige misstap' twee jaar geleden bijna haar voet brak: "Sindsdien ben ik iedere keer dolblij als ik beneden ben. Er komt een tijd dat ik met een lift van de zijkant van die trap kom."
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'
19:47Wim T. Schippers, stem van Ernie en tv-pionier, overleden op 83-jarige leeftijd
19:33Kijkers moeten even wennen aan de nieuwe look en tune van Editie NL
15:27Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?