TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat vertelt Loes aan Veronica Superguide.
Met populaire rollen als zuster Klivia in Ja zuster, nee zuster en Doortje Lefèvre in 't Schaep met de 5 pooten is Loes bekend als actrice bij het grote publiek en inmiddels is ze haar horizon meer aan het verbreden. "Ik ga voor het eerst in mijn leven een workshop geven. Dat gaat gebeuren bij mijn inmiddels wéééreldberoemde vriendin Debbie", vertelt ze.
"Maria Goos (scenarioschrijfster - Red.) had daar al een paar keer een schrijfcursus gegeven en ging dat nu weer doen. Ze zei: 'Waarom kom je hier geen theaterworkshops geven?'" Loes antwoordde: "Dat is niets voor mij, joh." Op de vraag waarom niet had ze eigenlijk geen antwoord. Maria: "Je hebt ervaring, de mensen kunnen wat van je opsteken." En toen dacht de actrice bij zichzelf: 'waarom ook eigenlijk niet?'.
Binnenkort is de actrice weer op televisie te zien in een nieuw seizoen van de serie Maud & Babs. Ze speelt de dementerende moeder Babs. Een rol die voor haar dichtbij komt omdat ze jarenlang voor haar eigen dementerende moeder zorgde. In de serie wordt ze verzorgd door haar dochter Maud (Rifka Lodeizen).
Het tweede seizoen van Maud & Babs is vanaf vrijdag 3 november wekelijks om 21:25 uur te zien bij Omroep MAX op NPO1.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland