TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat vertelt Loes aan Veronica Superguide.
Met populaire rollen als zuster Klivia in Ja zuster, nee zuster en Doortje Lefèvre in 't Schaep met de 5 pooten is Loes bekend als actrice bij het grote publiek en inmiddels is ze haar horizon meer aan het verbreden. "Ik ga voor het eerst in mijn leven een workshop geven. Dat gaat gebeuren bij mijn inmiddels wéééreldberoemde vriendin Debbie", vertelt ze.
"Maria Goos (scenarioschrijfster - Red.) had daar al een paar keer een schrijfcursus gegeven en ging dat nu weer doen. Ze zei: 'Waarom kom je hier geen theaterworkshops geven?'" Loes antwoordde: "Dat is niets voor mij, joh." Op de vraag waarom niet had ze eigenlijk geen antwoord. Maria: "Je hebt ervaring, de mensen kunnen wat van je opsteken." En toen dacht de actrice bij zichzelf: 'waarom ook eigenlijk niet?'.
Binnenkort is de actrice weer op televisie te zien in een nieuw seizoen van de serie Maud & Babs. Ze speelt de dementerende moeder Babs. Een rol die voor haar dichtbij komt omdat ze jarenlang voor haar eigen dementerende moeder zorgde. In de serie wordt ze verzorgd door haar dochter Maud (Rifka Lodeizen).
Het tweede seizoen van Maud & Babs is vanaf vrijdag 3 november wekelijks om 21:25 uur te zien bij Omroep MAX op NPO1.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nieuwe serie van de makers van Oogappels: Pro Deo met Tjitske Reidinga
11:26Video: Acteur Vincent Croiset geeft gezondheidsupdate
09:58Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'