TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het gaat inmiddels weer weer goed met Loretta Schrijver, maar na maanden vol angst en ziekte vertelt de presentatrice de darmkanker zelfs al was uitgezaaid naar haar lever.
Dat vertelde Loretta voor de camera’s van RTL Boulevard.
“Ik ben het afgelopen half jaar drie keer onder het mes gegaan. De laatste operatie was het lichtste, maar daar hebben ze wel een kleine tumor weggehaald uit de lever. Het was weer een heel naar voorjaar. En het vooruitzicht dat alles weer lang zou gaan duren. Dat maakte me enorm neerslachtig.”
Vorig jaar werd er namelijk beginnend darmkanker geconstateerd bij de presentatrice. De operatie die ze hiervoor moest ondergaan bracht behoorlijk wat complicaties mee. Wat uiteindelijk in een ziekenhuisverblijf van zes weken resulteerde.
Gelukkig heeft Loretta het goede nieuws van de doctoren gekregen dat de kanker nu helemaal weg is. Ze kan dan ook niet wachten om weer aan de slag te gaan.
De opnames voor The Masked Singer zijn inmiddels weer in volle gang en Loretta geeft aan er enorm veel zin in te hebben. Daarnaast zien we haar vanaf maandag 12 september weer aanschuiven bij Koffietijd.
Zien: MAFS '26-deelnemer deed mee aan Lang Leve de Liefde
13:06Ex on the Beach: Double Dutch is vanaf deze datum exclusief te zien bij Videoland
11:16Kijkers hopen vurig op deze partnerruil in MAFS: 'Veel betere match'
11:12Ontpopt Luigi uit Married at First Sight zich tot influencer?
10:37Op deze datum keert Met het Mes op Tafel terug op tv