TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het gaat inmiddels weer weer goed met Loretta Schrijver, maar na maanden vol angst en ziekte vertelt de presentatrice de darmkanker zelfs al was uitgezaaid naar haar lever.
Dat vertelde Loretta voor de camera’s van RTL Boulevard.
“Ik ben het afgelopen half jaar drie keer onder het mes gegaan. De laatste operatie was het lichtste, maar daar hebben ze wel een kleine tumor weggehaald uit de lever. Het was weer een heel naar voorjaar. En het vooruitzicht dat alles weer lang zou gaan duren. Dat maakte me enorm neerslachtig.”
Vorig jaar werd er namelijk beginnend darmkanker geconstateerd bij de presentatrice. De operatie die ze hiervoor moest ondergaan bracht behoorlijk wat complicaties mee. Wat uiteindelijk in een ziekenhuisverblijf van zes weken resulteerde.
Gelukkig heeft Loretta het goede nieuws van de doctoren gekregen dat de kanker nu helemaal weg is. Ze kan dan ook niet wachten om weer aan de slag te gaan.
De opnames voor The Masked Singer zijn inmiddels weer in volle gang en Loretta geeft aan er enorm veel zin in te hebben. Daarnaast zien we haar vanaf maandag 12 september weer aanschuiven bij Koffietijd.
Op deze datum start het nieuwe seizoen van Het Familiediner
10:14Video: De eerste beelden van The Winner Takes It All zijn verschenen
09:51In deze nieuwe spelshow maakt Soy Kroon binnenkort ook zijn opwachting
09:25Oeps: SBS6 blundert en zet uitslag De Bondgenoten te vroeg online
08:53De TV van gisteren: Kijkers reageren behoorlijk wisselend op De Kerststal van Nederland