TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Louisa Janssen heeft het er maar druk mee en is haast niet meer van de buis af te slaan. Momenteel is ze te zien in Michella en Louisa Werken Mee op Videoland en binnenkort gaat ook haar nieuwe programma Louisa & Rowan: Op De Camping beginnen op TLC. Nu blijkt dat ze met nog een project bezig is, namelijk het Eurovisie Songfestival-project. De realityster wil niks liever dan ons land vertegenwoordigen volgend jaar. Dat laat ze weten in een bericht op haar Instagram.
''Zoals jullie allemaal wel weten inmiddels is mijn grote droom on Nederland te mogen vertegenwoordigen tijdens het Eurovisie Songfestival. De afgelopen maanden ben ik, samen met mijn management, op zoek gegaan naar een geschikt nummer om in te zenden voor de komende editie van het Eurovisie Songfestival 2024'', schrijft ze bij een foto van zichzelf. Een goed nummer hebben ze echter nog niet gevonden. ''En alhoewel we wel een paar goede songs hebben mogen ontvangen, zit er nog niet het nummer bij waarvan ik gelijk dacht: dit is 'm'', vervolgt de realityster.
In haar Instagram-post doet Janssen dan ook een oproep. Als mensen nog een fantastisch nummer hebben liggen dat bij haar past en nog nooit is uitgebracht of gepubliceerd, mogen ze die insturen.
Medisch Centrum West-actrice Marjolein Sligte overleden
14:07Make Up Your Mind onthult eerste beelden van nieuw seizoen met 34 BN'ers
13:47Woeste Grond verlaat de boerderij: dit kunnen we al een beetje verwachten van de speelfilm
13:14Eerste beelden Taskmaster: Arjen Lubach laat vijf comedians flink zweten
12:42B&B Vol Liefde: Fred kijkt Doete haar kleren uit