TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De uitzending opende met een item over de halfjaarlijkse fotoshoot van de royals die ditmaal ook weer hun hondje Mambo hadden meegenomen.
Volgens royaltydeskundige Jeroen Snel zijn sommige journalisten de vrolijke pluizenbol inmiddels wel een beetje zat. Luuk kan zich daar enorm in vinden: "Ik was dat hondje altijd al zat", sprak hij resoluut, tot verbijstering van modekenner Nikkie Plessen die onthulde dat de co-host al langer antipathie koestert tegen de energieke toypoedel.
Luuk komt er dan ook maar ronduit voor uit: "Ik vind het gewoon een vies hondje. Nee, echt, een vies hondje. Dat loopt daar op het natte gras en dan tegen die witte kleren aan. En tegen die boom. Dat zagen we allemaal!" Dat Mambo waarschijnlijk alleen zijn territorium afbakende kon Luuk niet vermurwen.
Dat Luuk het niet alleen op de hond van de royals had gemunt bewees hij later in de uitzending door de coltrui van koningin Máxima te vergelijken met een nekbrace. "Je zit er lekker in, hè?!", sneerde Nikkie Plessen terug.
Overigens is Ikink heus wel een dierenvriend: hij heeft zelf al jaren een hondje waar hij meer dan dol op is.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie