TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De uitzending opende met een item over de halfjaarlijkse fotoshoot van de royals die ditmaal ook weer hun hondje Mambo hadden meegenomen.
Volgens royaltydeskundige Jeroen Snel zijn sommige journalisten de vrolijke pluizenbol inmiddels wel een beetje zat. Luuk kan zich daar enorm in vinden: "Ik was dat hondje altijd al zat", sprak hij resoluut, tot verbijstering van modekenner Nikkie Plessen die onthulde dat de co-host al langer antipathie koestert tegen de energieke toypoedel.
Luuk komt er dan ook maar ronduit voor uit: "Ik vind het gewoon een vies hondje. Nee, echt, een vies hondje. Dat loopt daar op het natte gras en dan tegen die witte kleren aan. En tegen die boom. Dat zagen we allemaal!" Dat Mambo waarschijnlijk alleen zijn territorium afbakende kon Luuk niet vermurwen.
Dat Luuk het niet alleen op de hond van de royals had gemunt bewees hij later in de uitzending door de coltrui van koningin Máxima te vergelijken met een nekbrace. "Je zit er lekker in, hè?!", sneerde Nikkie Plessen terug.
Overigens is Ikink heus wel een dierenvriend: hij heeft zelf al jaren een hondje waar hij meer dan dol op is.
Save the date: dit is de datum van het Gouden Televizier-Ring Gala 2027
10:47Vanaf deze datum is Toos: De Van der Valk ontvoering op Netflix te zien
09:50Plottwist in nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken: niet alleen stellen en singles mogen meedoen
09:03Dit programma vervangt Dit Weet Jij Niet?! op SBS6
07:47De TV van gisteren: Eva-kijkers onder de indruk van optreden Mart Hoogkamer