TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De uitzending opende met een item over de halfjaarlijkse fotoshoot van de royals die ditmaal ook weer hun hondje Mambo hadden meegenomen.
Volgens royaltydeskundige Jeroen Snel zijn sommige journalisten de vrolijke pluizenbol inmiddels wel een beetje zat. Luuk kan zich daar enorm in vinden: "Ik was dat hondje altijd al zat", sprak hij resoluut, tot verbijstering van modekenner Nikkie Plessen die onthulde dat de co-host al langer antipathie koestert tegen de energieke toypoedel.
Luuk komt er dan ook maar ronduit voor uit: "Ik vind het gewoon een vies hondje. Nee, echt, een vies hondje. Dat loopt daar op het natte gras en dan tegen die witte kleren aan. En tegen die boom. Dat zagen we allemaal!" Dat Mambo waarschijnlijk alleen zijn territorium afbakende kon Luuk niet vermurwen.
Dat Luuk het niet alleen op de hond van de royals had gemunt bewees hij later in de uitzending door de coltrui van koningin Máxima te vergelijken met een nekbrace. "Je zit er lekker in, hè?!", sneerde Nikkie Plessen terug.
Overigens is Ikink heus wel een dierenvriend: hij heeft zelf al jaren een hondje waar hij meer dan dol op is.
GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger
13:20De Bondgenoten is maandagavond (4 mei) een heel stuk korter te zien dan normaal