TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
We kennen Maik vooral met zwart ringbaardje, maar eerder vertelde hij al dat met zijn 63 jaar dit baardje niet meer heel zwart is. En dat bewijst hij nu.
Elke dag maakt hij zijn baard zwart, behalve vandaag. "Dat is uitstel van ouderdom, ik verf 'm met een mascararollertje", legde hij uit. Hij besloot van de gelegenheid (no make-up day) gebruik te maken en zijn baard te onthullen in zijn ware aard.
Er wordt massaal heel positief gereageerd. Fotograaf William Rutten schrijft: "Ik vind dit dus zoveel mooier Maik!!!! Weg die zwarte verf!!!" Actrice Angela Schijf zet bij de foto's: "Watt?!?!! Mooi!!!!" En ook presentatrice Leonie ter Braak is ervan gecharmeerd: "Wauw!! Mooi Maik !!"
Maik zelf bevestigt nog niet of hij het zo laat of niet.
The Winner Takes It All krijgt tweede seizoen: 'Geef je op'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, The winner takes it all, Spies in Disguise
22:13Suzan en Britt zorgen voor kippenvelmoment met spontaan duet in The Voice of Holland
15:17Susanna Klibansky over nieuwe acteerklus: 'Natuurlijk heb ik meteen 'ja' gezegd'
14:04Geen totale kaalslag bij de NPO: misschien toch hoop voor Kassa, Rail Away of Carrie op Vrijdag?