TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Margriet is een vakvrouw die in haar gesprekken in de studio en in reportages altijd oprecht nieuwsgierig is naar wat iemand beweegt”, aldus Peter Kuipers, directievoorzitter KRO-NCRV.
Margriet is ook blij dat haar kostje gekocht is voor de komende jaren. “De afgelopen twee jaar heb ik mooie programma’s mogen maken bij KRO-NCRV. Ik ben trots op al mijn gasten in onze studio van M en op de deelnemers van de series How to be… Ik verheug me zeer op nog meer goede gesprekken, zeker op de vertrouwde plek bij mij aan tafel in M.”
Margriet maakt voor de omroep ook How to be gay en How to be a man. Daar komt binnenkort een vervolg op met How to be a child. Het nieuwe seizoen van M start op 26 oktober 2020 bij KRO-NCRV op NPO 1.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Make Up Your Mind-kijkers zien hoe Jim net verkeerd raadt
06:47Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Bestemming X, Superbad
11:53Kippenvel in Got Talent: Noortje maakt indruk met haar allereerste optreden ooit (video)
10:42Johan Derksen maakt pijnlijke vergissing bij opening VI: 'Dat is niet je vrouw?' (video)
10:00Fred van Leer verwacht al jaren dat deze BN'er meedoet aan Make Up Your Mind: 'Vorig jaar wist ik het zeker'