TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Margriet is een vakvrouw die in haar gesprekken in de studio en in reportages altijd oprecht nieuwsgierig is naar wat iemand beweegt”, aldus Peter Kuipers, directievoorzitter KRO-NCRV.
Margriet is ook blij dat haar kostje gekocht is voor de komende jaren. “De afgelopen twee jaar heb ik mooie programma’s mogen maken bij KRO-NCRV. Ik ben trots op al mijn gasten in onze studio van M en op de deelnemers van de series How to be… Ik verheug me zeer op nog meer goede gesprekken, zeker op de vertrouwde plek bij mij aan tafel in M.”
Margriet maakt voor de omroep ook How to be gay en How to be a man. Daar komt binnenkort een vervolg op met How to be a child. Het nieuwe seizoen van M start op 26 oktober 2020 bij KRO-NCRV op NPO 1.
Partnerbijdrage
Haha! Erben Wennemars gaat uit z’n dak en sloopt bril van journalist (video)
19:11Dit is de jury van het vernieuwde Got Talent
15:47Producent Sleepers wil opnieuw in gesprek met Teun Kuilboer: 'In ieders belang dat we dit zorgvuldig behandelen'
15:05Gwen van Poorten presenteert dit nieuwe realityprogramma van Net5
14:44Dit programma vervangt No Way Back VIPS op SBS6