TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Margriet is een vakvrouw die in haar gesprekken in de studio en in reportages altijd oprecht nieuwsgierig is naar wat iemand beweegt”, aldus Peter Kuipers, directievoorzitter KRO-NCRV.
Margriet is ook blij dat haar kostje gekocht is voor de komende jaren. “De afgelopen twee jaar heb ik mooie programma’s mogen maken bij KRO-NCRV. Ik ben trots op al mijn gasten in onze studio van M en op de deelnemers van de series How to be… Ik verheug me zeer op nog meer goede gesprekken, zeker op de vertrouwde plek bij mij aan tafel in M.”
Margriet maakt voor de omroep ook How to be gay en How to be a man. Daar komt binnenkort een vervolg op met How to be a child. Het nieuwe seizoen van M start op 26 oktober 2020 bij KRO-NCRV op NPO 1.
Vanavond op TV: Vera, Central Intelligence, Jack Reacher
22:16B&B Vol Liefde-kijkers nemen het op voor Suus: 'Van muurkunstenaar naar muurbloempje'
19:56Van deze documentaire kennen we Jiry die Iris bezoekt in B&B Vol Liefde
18:36Marlijn Weerdenburg over haar vuurdoop bij We Zijn er Bijna!: 'Iedereen was zo weg van Martine'
16:19Timothy uit B&B Vol Liefde is 'trending': dit vindt de kijker van hem