TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Marieke Elsinga begint dit weekend aan de opnames van Alles is muziek, haar eerste, grote presentatieklus voor RTL 4. Het is ook haar eerste job sinds ze in november moeder werd van zoontje Jip.
Op Instagram biecht Marieke op dat weer aan de slag gaan een bitterzoet gevoel is: "Ik stond net even stil met Jip en hij keek zo de zon in en toen moest ik bijna een beetje huilen omdat ik dacht: dit was het dan, m'n zwangerschapsverlof... Maar zo gaat het ook gewoon, ik heb er ook zin in."
Toch heeft ze last van een zekere spanning om weer te beginnen na maandenlang een totaal ander leven te hebben gehad: "Ik denk dat elke vrouw het heeft na lang verlof dat je denkt: kan ik het nog? Dus ik hoop dat ik het nog kan, een televisieprogramma presenteren...Komt vast wel goed."
Mariekes tv-opnames betekenen niet dat ze ook al terugkeert op de radio. Voorlopig moet Mattie Valk het nog zonder zijn co-host stellen in de ochtendshow van Qmusic. Marieke kiest er bewust voor niet alles tegelijk te doen, maar verklapte wel binnenkort langs te komen bij Mattie om te vertellen wanneer ze er weer is.
Vanavond op TV: Nederland op film, Secret duets, Ted
19:52Familie Meiland neemt melkveebedrijf over in nieuw RTL 4-programma
17:30Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Strijders te zien
15:18Valentijne haalt hard uit naar haar broer Casper in De Bondgenoten: 'Je zet me voor schut'
14:34Zien we Joep Sertons nog terug als acteur? Dit zegt hij zelf