TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Marieke Elsinga begint dit weekend aan de opnames van Alles is muziek, haar eerste, grote presentatieklus voor RTL 4. Het is ook haar eerste job sinds ze in november moeder werd van zoontje Jip.
Op Instagram biecht Marieke op dat weer aan de slag gaan een bitterzoet gevoel is: "Ik stond net even stil met Jip en hij keek zo de zon in en toen moest ik bijna een beetje huilen omdat ik dacht: dit was het dan, m'n zwangerschapsverlof... Maar zo gaat het ook gewoon, ik heb er ook zin in."
Toch heeft ze last van een zekere spanning om weer te beginnen na maandenlang een totaal ander leven te hebben gehad: "Ik denk dat elke vrouw het heeft na lang verlof dat je denkt: kan ik het nog? Dus ik hoop dat ik het nog kan, een televisieprogramma presenteren...Komt vast wel goed."
Mariekes tv-opnames betekenen niet dat ze ook al terugkeert op de radio. Voorlopig moet Mattie Valk het nog zonder zijn co-host stellen in de ochtendshow van Qmusic. Marieke kiest er bewust voor niet alles tegelijk te doen, maar verklapte wel binnenkort langs te komen bij Mattie om te vertellen wanneer ze er weer is.
De Oranjezomer: 'Koopzegelverandering AH maakt de mensen boos'
13:23Wanneer keert Kassa weer terug op televisie?
13:06Edwin tegen Iris in B&B Vol Liefde: 'Ik hoopte dat je niet verliefd zou worden op me'
13:04Dit programma vervangt De Slimste Mens België na de finale op NPO 3
12:55Kefah Allush ontvangt Carrie ten Napel en Simon Keizer in nieuw seizoen De Kist