TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Marieke Elsinga begint dit weekend aan de opnames van Alles is muziek, haar eerste, grote presentatieklus voor RTL 4. Het is ook haar eerste job sinds ze in november moeder werd van zoontje Jip.
Op Instagram biecht Marieke op dat weer aan de slag gaan een bitterzoet gevoel is: "Ik stond net even stil met Jip en hij keek zo de zon in en toen moest ik bijna een beetje huilen omdat ik dacht: dit was het dan, m'n zwangerschapsverlof... Maar zo gaat het ook gewoon, ik heb er ook zin in."
Toch heeft ze last van een zekere spanning om weer te beginnen na maandenlang een totaal ander leven te hebben gehad: "Ik denk dat elke vrouw het heeft na lang verlof dat je denkt: kan ik het nog? Dus ik hoop dat ik het nog kan, een televisieprogramma presenteren...Komt vast wel goed."
Mariekes tv-opnames betekenen niet dat ze ook al terugkeert op de radio. Voorlopig moet Mattie Valk het nog zonder zijn co-host stellen in de ochtendshow van Qmusic. Marieke kiest er bewust voor niet alles tegelijk te doen, maar verklapte wel binnenkort langs te komen bij Mattie om te vertellen wanneer ze er weer is.
De TV van gisteren: Oos Kesbeke trots op alleskunner Frans
07:00GTST Spoilers - maandag 21 t/m donderdag 24 september 2026
06:47Vanavond op TV: A beautiful mess, Race across the world, Law Abiding Citizen
20:15Acteur Ferry Doedens diep in de financiële problemen: woning onder beslag
20:03RTL bevestigt nieuw Sinterklaasprogramma: bekende gezichten duiken op in Pietentijd