TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat kondigde ze zojuist zelf aan op Q-Music.
Sidekick Mattie Valk hintte gisteren op groot nieuws, maar wat dat was hield hij toen nog even in het midden. "Morgen hebben wij groot nieuws en dat nieuws heeft te maken met iemand van dit radioprogramma. Maar voordat ik zeg 'groot nieuws', moet er iets aan de hand zijn'. Vanmorgen kwam het hoge woord eruit: Marieke Elsinga is in verwachting van haar eerste kindje samen met haar vriend Sander.
Ze is zelf natuurlijk ook helemaal in de wolken met dit nieuws. "Het is een heel gek idee dat er iets in je buik groeit en je lichaam verandert. Als dat in je eigen buik gebeurt, is dat zo bijzonder.", reageert ze vandaag. Daarnaast wil ze gelijk even de geruchten voor zijn: haar periode van afwezigheid had hier niets mee te maken. "Ik ben niet de afgelopen weken thuis geweest omdat ik zwanger ben. Dat is het niet. Ik was heel erg toe aan mentale rust. Het mooie van zwanger zijn is dat ik onbewust het duwtje heb gekregen om aan mezelf te denken."
Haar werkgever RTL Boulevard mag nu wel snel op zoek naar vervangers. Mariekes collega Vivienne van den Assem maakte namelijk vorige week ook bekend weer in verwachting te zijn.
Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd