TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat kondigde ze zojuist zelf aan op Q-Music.
Sidekick Mattie Valk hintte gisteren op groot nieuws, maar wat dat was hield hij toen nog even in het midden. "Morgen hebben wij groot nieuws en dat nieuws heeft te maken met iemand van dit radioprogramma. Maar voordat ik zeg 'groot nieuws', moet er iets aan de hand zijn'. Vanmorgen kwam het hoge woord eruit: Marieke Elsinga is in verwachting van haar eerste kindje samen met haar vriend Sander.
Ze is zelf natuurlijk ook helemaal in de wolken met dit nieuws. "Het is een heel gek idee dat er iets in je buik groeit en je lichaam verandert. Als dat in je eigen buik gebeurt, is dat zo bijzonder.", reageert ze vandaag. Daarnaast wil ze gelijk even de geruchten voor zijn: haar periode van afwezigheid had hier niets mee te maken. "Ik ben niet de afgelopen weken thuis geweest omdat ik zwanger ben. Dat is het niet. Ik was heel erg toe aan mentale rust. Het mooie van zwanger zijn is dat ik onbewust het duwtje heb gekregen om aan mezelf te denken."
Haar werkgever RTL Boulevard mag nu wel snel op zoek naar vervangers. Mariekes collega Vivienne van den Assem maakte namelijk vorige week ook bekend weer in verwachting te zijn.
Partnerbijdrage
Soy Kroon (29) tempert presenteerambities: 'Wil meer muziek uitbrengen'
10:07John Williams (56) doet ontboezeming over gezondheid: 'Zonder haar was ik er niet meer geweest'
09:55Op deze datum start het nieuwe seizoen Even tot hier
08:29De TV van gisteren: Kijkers voor House of Hide & Seek ver te zoeken op zomerse zaterdagavond
08:13Chess in tranen na mislukte proef in Bondgenoten: 'Ongezonde gewoonte'