TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat kondigde ze zojuist zelf aan op Q-Music.
Sidekick Mattie Valk hintte gisteren op groot nieuws, maar wat dat was hield hij toen nog even in het midden. "Morgen hebben wij groot nieuws en dat nieuws heeft te maken met iemand van dit radioprogramma. Maar voordat ik zeg 'groot nieuws', moet er iets aan de hand zijn'. Vanmorgen kwam het hoge woord eruit: Marieke Elsinga is in verwachting van haar eerste kindje samen met haar vriend Sander.
Ze is zelf natuurlijk ook helemaal in de wolken met dit nieuws. "Het is een heel gek idee dat er iets in je buik groeit en je lichaam verandert. Als dat in je eigen buik gebeurt, is dat zo bijzonder.", reageert ze vandaag. Daarnaast wil ze gelijk even de geruchten voor zijn: haar periode van afwezigheid had hier niets mee te maken. "Ik ben niet de afgelopen weken thuis geweest omdat ik zwanger ben. Dat is het niet. Ik was heel erg toe aan mentale rust. Het mooie van zwanger zijn is dat ik onbewust het duwtje heb gekregen om aan mezelf te denken."
Haar werkgever RTL Boulevard mag nu wel snel op zoek naar vervangers. Mariekes collega Vivienne van den Assem maakte namelijk vorige week ook bekend weer in verwachting te zijn.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'
08:43Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer
08:15De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help
06:00Advent dag 6 | Leef mee met de kandidaten van Vals Spel op Videoland