TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Vandaag zijn er de hele dag radio-dj's van verschillende zenders aan elkaar gekoppeld om de campagne van Giro555 te steunen. Met Radio555 hopen zij zo veel mogelijk geld in te zamelen voor de slachtoffers van de oorlog in Oekraïne. Reden voor Mattie en Wietze om de handen ineen te slaan en de strijdbijl te begraven.
Mattie en Wietze waren het tweede radio-duo van de dag. "Over abrupte eindes gesproken, daar hebben wij ervaring mee", begint Mattie lachend als hij een plaat afkondigt. Wietze kan er ook hartelijk om lachen en daarmee is het ijs gebroken. Ze zijn het er al snel over eens dat ze beiden gespannen zijn voor deze radio-uitzending. "Voor het weekend hebben we al even kort een meeting gehad. Toen ik je zag omschreef ik het een beetje als het kijken naar een ex: ergens voel je nog een soort van liefde en vertrouwen, maar aan de andere kant denk je ook 'wat ben je toch een bokkenlul'", vertelt Wietze. Mattie vervolgt: "Ik heb het tegen mijn vrienden verteld als 'het voelde een beetje alsof de tijd had stilgestaan', want je hebt nog steeds met dezelfde twee mensen te maken. Dat gesprek was eigenlijk alsof ik je bij wijze van spreken drie dagen eerder nog had gesproken." Wietze beaamt dit. "We gaan er een mooie ochtend van maken", sluit Mattie af.
Na de ruzie van vijf jaar geleden zijn de radio-dj's ieder hun eigen weg gegaan. Mattie maakt nu samen met Marieke Elsinga de ochtendshow op Qmusic. Wietze doet hetzelfde met Klaas van der Eerden voor Radio 538. De hereniging was daarom ook maar eenmalig, voor het goede doel.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Off the record, Premiejagers, The Pope's Exorcist
06:00Boxing Stars 2026 kijken: zo volg je de wedstrijden live
22:24Deze kandidaten zien we terug in de finaleweek van De Slimste Mens najaar 2026
16:01Nieuws van de Dag komt met extraatje voor kijkers na reguliere uitzending
15:10Van schaatsen tot kerstfilms: deze tv-programma's brengen je alvast in de winterstemming